Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztah na dialku???

Príspevok v téme: Vztah na dialku???
zmetena

ahojte.neviem si vybrat kam na vysoku som z po.rozmyslala som nad KE.mam 2 a pol rocny vztah.ale stale sa hadame neviem ako to bude dalej.aj ked sa rozideme vzdy sa dame naspat dokopy a vsetko sa prepaci.mate niekto skusenosti so vztahom na dialku???moze takyto vztah vydrzat?upozornujem ze mi dvaja sme dost ziarlivy takze fakt neviem ako by to zvladol.ale raz mi povie aby som ostala a potom nech idem.prosim poradte

vecernica

dva vztahy som mala na dialku,,,po 2 rokoch som sa vzdy rozisla,,,iny svet je iny svet,,,prestane ho chapat,,tvoj svet bude mu cudzi...a opacne...ale su aj vynimky,,,,,mozno

jarkusa

Ahoj, moj vztah na dialku trval skoro 5 a pol roka, ukoncili sme ho asi pred mesiacom. Delilo nas od seba 400 km. Zo zaciatku bolo vsetko krasne, dalo sa to vydrzat pretoze sme sa lubili, stretavali sme sa kazdy mesiac, niekedy aj skor, potom kazdy druhy mesiac, skoncilo sa to pri kazdom tretom...vzajomne sme sa odcudzili, on hrozne ziarlil, bolo medzi nami vela nezhod, caste hadky a uz to nefungovalo, urcite k tomu velmi prispela aj ta dialka. Aj napriek tejto mojej skusenosti vsak nemozem povedat ze by vztah na dialku nemal zmysel alebo ze je kazdy takyto vztah vopred odsudeny na zanik. Je to cele o laske medzi vami, o tolerancii a kompromisoch. Ty musis vediet ci ti tvoj priatel za to stoji, ci ho naozaj tak velmi milujes, pretoze laska na dialku prinasa so sebou aj vela trapenia. Tak ti uprimne drzim palceky aby to dobre dopadlo :-) a aby si bola stastna

mimi007

ahojky, ja mam tiez vztah na dialku, sme spolu 3 roky..Moj priatel je v Anglicku a ja sa tu trapim, lebo coskoro ma caka maturita...obcas sme sa pohadali ,ale u nas to bolo vzdy kvoli sexu,lebo ho ma malo,ale ja za to nemozem, ked on je tam a ja tu... stretavame sa raz za mesiac-dva a to na nejake 4 dni az tyzden..no je pravda,ze vztah na dialku je tazky...teraz cakam uz iba na to,ze kedy zmaturujem a odidem zit za nim..no a nedavno sme sa hadali tak,ze sme to skoro ukoncili, on to uz chcel,ale ja nie..a tiez ma posielal prec...ale to ho potom preslo, aj si priznal dokonca raz chybu,ale vacsinou je tvrdohlavy a znicil by svoju hrdost... ale myslim si,ze ak sa skutocne lubite,tak vyriesite kazdy problem..a PO a KE je urcite menej km ako Slovensko a Anglicko..v kazdom pripade drzim palceky a prajem vela stastia..daj vediet ako to dopadlo...:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztah na dialku??? - Fórum - ZDRAVIE.sk