Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krivý penis

satan484

Ja mám 21 rokov mám ho jemne zahnutého dolu a dievčatám sa to páči...lebo v polohe od zadu im dráždim bod G a má to podľa mňa výhody....beriem to ako + a moje péro by som v živote nemenil....možno na to prídete časom aj vy :D

ej kej ej

boše 13 ročné deti a už masturbuju konec my je ... mam podobny problem cot u pise nevedel som ako na prist aby sa vyrovnal .. tak som kaslal na to a babiky to este viacej vzrusuje :P taže škukam jak sa da ... jaj a vek 18

mary-anne

s otáznikmi a zavináčmi -- no ako nenápadne si odpísal autorovu myšlienku :DD
no tak ked máš takýto problem, tak sa riad radami nižšie napísanými, ale rieš to opačne :DDDDD kedže tvoj je doprava :DDD

taqsastrc

Ahojte.Mam 13 rokov a masturbujem uz asi 4 mesiace asi jeden alebo dva krat denne.Ale ked uz citim taky nepopisatelny pocit a semenniky sa mi zdvihnu a pritiahnuk penisu blizsie tak vobec nevistiekam.Mokry sen som uz mal ale toto ma deprimuje.Taktiez mam pravy semennik vyssie ako lavy a penis tam mierne zahnuty nadol.Som zufaly. Este by som sa chcel spytat to ten taky divny pocit to je orgazmus ??? To sa sak zrazu zohrejem a strasne mi zcitlivie penis.V tom momente niesom schopny masturbacie alebo iba ak tak spomalou masturbaciou.Rodicom sa to hanbim povedat alebo sa ich nato spytat.Mam ho velky iba 11,5 cm a bojim sa ze je kratky

Lesos

Mám 15 rokov a chcel by som mať už sex so svojou parnerkou.Len mám problém,moj penis je trochu zakrivený doľava,Prosím poradte.Ak sú nato nejaké tabletky poprosím si ich názov :)

kajloj

chyba je to ako mate vase vtaky v slipoch! Ked ti stoji nalavo skus ho dat na pravo do slipov a postupne sa bude virovnavat...

vvaaww

ties mam 13 a ties mam zahnuty do lava a poradim ked si ho budes v slipoch stale davat do prava pomoze to ja som to skusil a us chiba iba trosku a je rovny :-) a t ze ktorov rukov honis to je poriadna kravina !!! a da sa to liecit operaciov ale ja som sa neodvazil povedat to doktorke a tak chiba us len trocha a je rovny :DDD

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krivý penis - Fórum - ZDRAVIE.sk