Krivý penis

Lesos

Mám 15 rokov a chcel by som mať už sex so svojou parnerkou.Len mám problém,moj penis je trochu zakrivený doľava,Prosím poradte.Ak sú nato nejaké tabletky poprosím si ich názov :)

kajloj

chyba je to ako mate vase vtaky v slipoch! Ked ti stoji nalavo skus ho dat na pravo do slipov a postupne sa bude virovnavat...

vvaaww

ties mam 13 a ties mam zahnuty do lava a poradim ked si ho budes v slipoch stale davat do prava pomoze to ja som to skusil a us chiba iba trosku a je rovny :-) a t ze ktorov rukov honis to je poriadna kravina !!! a da sa to liecit operaciov ale ja som sa neodvazil povedat to doktorke a tak chiba us len trocha a je rovny :DDD

:)

môže mať za následok zahnutého penisu aj to ako ho nosím v spodnom prádle? mám ho zahnutý dole, keď ho budem nosiť v spodnom prádle hore, vyrovná sa po nejakom čase?

zvedava0891

Ahoj, neviem či sa so zakrivením penisu dá niečo robiť, aby sa to upravilo. Ak ťa to ale znepokojuje, radila by som ti poradiť sa s urológom. Nemyslím si však, že by to mal byť problém v budúcnosti. Zakrivením penisu môžeš byť pre ženu zaujímavejší.