Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AUTOSKOLA A UCENIE

Príspevok v téme: AUTOSKOLA A UCENIE
pppp

hmm podla vas by som zvladla popri uceni aj autoskolu ? je to velmi narocne ? chcem sa prihlasit ale ja dochadzam a uz aj bez autoskoly chodim domov o pol piatej a kebyze som mala jazdy a take tak by som tam musela ostat este dlhsie... inac 18 budem mat len v auguste :) ale chcem sa uz prihlasit. aby som mala dost casu na pripravy..

xania

ja som začala min. rok v oktobri...18 som mala až v januári a skušky som kvôli tomu robila až vo februári...normálne kurz som skončila v decembri a vodičák som získala na prvý raz...:)))a popri škole samozrejme a v pohodke všetko...

elo

mňa v BB autoškola vyde na 11 tisic no to ešte bez ničoho + povinny kurz 1 pomoci+zdravotna prehliadka atd...
dosť drahé...
niektore veci treba aj chápať a nie bezhlavo sa ich biflovať treba vlastne brať d uvahy do že je to vlastne pre mna

autoskola

majka- ceny vodicaku su rozne v zavislosti od tvojho bydliska a od toho o ktory kurz mas zaujem, ci ide o rychlokurz alebo klasicky kurz. Ano, kurz pomoci je nevyhnutny na ziskanie vodicskeho opravnenia. Myslim, ze stoji cca 500 sk....Blizsie info ivixi@centrum.sk

autoskola

Myslim, ze pripravu hravo zvladnes. Nejde o zlozite ucivo, takze si nemyslim, ze by si mohla mat s tym problem. Moj priatel je instruktor. Stale sa da dohodnut aj na case jazd, teoretickych hodin priamo s autoskolou a viem, ze vyhovie ako len moze. Co sa tyka testov, tak autoskola poziciava testy. Ak by si chcela vediet viac info tak mi napis na ivixi@centrum.sk

saxana

prosim vas, newie mi niekto powedat, aky trest by som dostala, keby ma chytili policajti za wolantom a nemam este wodicak??

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AUTOSKOLA A UCENIE - Fórum - ZDRAVIE.sk