Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam uz toho dost...

Príspevok v téme: mam uz toho dost...
smejko

Ospravedlnujem sa viem ze toto som uz raz uverejnila ale asi si to dotycne nevsimli tak to zavadzam ako temu...
Toto je pre vsetky NASTKY....ja nechapem co to stale riesite kazda chce byt ultra tenka po prve nie je to zdrave,po druhe chalanom sa pacia normalne alebo aj plnsie...Tak o co vam ide..a pochopim ze problem postavy riesia starsie zeny co sedia v kancli a nemaju cas na pohyb(podla mna sa cas najde vzdy)ale vy?uz od 14tich pisat ze som nespokojna a a tucna?Baby...papajte,papajte vsetko ale s rozumom,papajte zdravo ale hlavne sa hybte!to je zaklad...a urcite je krajsia pevna postava primerana vyske ako vychrlina.A krasa nesuvisi so stihlostou...ide o charizmu a vyzarovanie len si pozrite na nejake plnsie baby co sa neriesia su spokojne a vidno to na nich.
Keby ste tak miesto chatovania na nete radsej sli na prechadku,do posilky ci len si na 10 minut zaskakali na svihadle neriesili by ste take hluposti.
Ja sama patrim medzi nastky ale neriesim sa nejak zvlast,postavui mam normalnu(174cm.57kg)
Skuste si proste len uzivat zivot bez riesenia zbytocnosti,lebo raz mozno budete lutovat ze ste sa niecim tak malichernych zaoberali.Hlavne nech ste zdrave a pri podvahe teda zdrave nebudete,a ani pekne tak len sa usmievajte a vyzarujte:)
Prajem pekny dnik:)

smejko

to mirka:no konecne niekto kto ma chape...Ved nie je normalne aby nejake 15 riesili stale len vahu to nie je normalne a ani ze maju podvahu...jedine co vidim nie je podvaha ale ochabnte tela...a to dietami nezmenia a dietu aj tak stale porusia a zacinaju od znova..keby sa vazne radsej sli prejst a dopriali si aj tu spominanu pizzu...a este ma rozculuje ked akoze dietuju alebo co ale vazne necvicia a nevedia byt kriticke natolko ze nosia hole pupky a trci im ochabnute brucho...to ja vazne nemusiim ked toto vidim:(

juli

awojte..mam taky problem mma dost zarastene ruky..tak som si ich odstranila depilaciou..takym strojcekom su \"vytrhane\"..za aky cas mi náspet narastu?..budem mat strnisko?..noa le nie o tom som chcela hovorit al o tom ze ja sa asi nadmerne potim niesom obezna ani nic mam 172cm a vazim 54kg..je to v poriadku nie?..a nadmerne sa potom v podpazusi kupila som si rozne kremyz lekarne na nadmerne potenie..ale viete ako to \"pomaha\"...ked budme dospele chcem si dat odstranit potne zlazy aj ked po 7meciacoh sa opet obnovia..velmi m to trapi...mma studene ruky a mma dosloa\"potopu\"pod pazuchami..holim si chlpy v podpazusi...a e mi to neprijemne ak mam ladove ruky a som mokra..a vlete tak isto ale niee preto ze su nadmerne horucavy lebo mne horuco nieje je mi niekdy zima a som spotena..velmi ma to trapi co am robit?.salviu som uz pouzila CO MMA ROBIT??????????????????aj ked sa vobec nenamaham lenkludne sedim nestresujem ani nic....a som mokra....nieje to zo stresov ani nic!...zeby ejako prilis produkovali homony vpodpazusi?..ked len pisem na klavesnici po 10minutach sa dotknem alebo pozriem npopazusie a nemozem uverit ze som cele tricko \"spotila\".zem ho atno do prania hygenu dodrziavam pozivam drahe antiperspiranty aj tu emulziu z lekarne..a nic vobec nic:(..si myslim ze este horsie ak si dam rexonu ze z tej tuhej rexony mi produkuje pot alebo fakt neviem..:(...:(:(prosium odpiste mi!!

mirka283

áno s týmto názorom presne súhlasím. aj mne to dosť ide na nervy keď napr.moje kamošky nevedia o ničom inom rozprávať len o tom aké sú tučné (pritom sú chudé, dokonca jedna z nich bola istý čas taká chudá že už sme sa o ňu báli či nemá anorexiu) Podľa mňa existuje kopa iných problémov a nie to že či je niekto tučný alebo nie. Ja som na tom podobne ako ty, mám 178/65 a som s tým spokojná a jem všetko a je mi úplne jedno či to je kalorické alebo nie, ak mi to chutí. A tak mi ide na nervy že nemám ani s kým ísť na pizzu, alebo do cukrárne, moje kamošky si ani nevedia predstaviť že by oni zjedli pizzu. nie to ešte nejaký koláč, no to by bola hrôza pre nich... mohli by s tým už prestať. čo má človek z toho že je chudý? aj tak ostatným ľuďom na tom nezáleží ale pozerajú na to aký ten človek je. iba ak je už niekto taký tučný že má z toho zdravotné problémy tak vtedy to už je niečo iné ale je úplne normálne že nemusí byť každý chudý ako nejaké modelky. fakt neviem prečo všetky dievčatá chcú byť také chudé, ja vôbec by som nechcela schudnúť, snažím sa udržať si váhu, chodím si občas zacvičiť lebo ma to baví a nie preto aby som schudla, a chodím často pešo, proste pohyb je lepší ako nejaké blbé hladovanie neviem k čomu je to dobré. normálne som sa tu rozpísala o tej téme, no ale fakt aj mne to už ide na nervy a je to smutné keď si nejaké mladé pekné dievča zničí zdravie tým že bude chudnúť keď jej to vôbec netreba.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam uz toho dost... - Fórum - ZDRAVIE.sk