Pomozete mi prosim ?

Príspevok v téme: Pomozete mi prosim ?
coky77

Ahojte...Mam 16 rokov a problem s bulimiou..Prejedam sa a nasledne nato vraciam..Chcem s tym prestat, no sama to asi nedokazem..Neviem ako to povedat niekomu zo svojej rodiny a hlavne nemam nato odvahu..Nemam ani odvahu to povedat kamaratkam... K psychologovi nemozem ist, lebo sa chcem stat vojackou a nemozem mat zaznam takehoto typu...:( Vedel by mi niekto poradit prosim? :( Keby sa nasli nejake dievcata tak kludne aj na moje icq : 417-751-017... Dakujem....

coky77

no aj mna v posledenej dobe bolieva zaludok,,asi to bude sz toho vracania,,taktiez my zacali strasne padat vlasy,,,,,a stym podrazdenym tak to aj ja byvam,,,,,,,,,

jaja

Ale za cely den niekolko krat zvracia.Je podráždena zlostna.Sama mi povedala že ma bulimiu,njprv sa naje a potom to ide všetko von.Ma už nejaké problémy s pečenou,asi to bude už dosledok.Trvá to už asi 2roky.aleneviem ako jej pomôcť.Bojim sa o nu

jaja

problém s jedením nemám ja,ale moja sestra.Žije v zahraničí so svojou rodinkou,2a4 ročné deti.Boli u nás na vianoce,videla som ju po roku a bol to strašny pohlad.Pri 28rokoch má 46kíl!!a vôbec to neskrýva aspoń nie predo mnou.naje sa len ked krmi deti,asi tri malé susta a ajto hned vyvráti.Nakupuje neskutočne vela potravin velmi rada varí

coky77

ja any neviem,,,,,som si myslela ze som tucna,,,,a sa my pacil jeden chalan,,,,a dost veci sa nazbieralo,,,,tak som sa prejedala,,,a potom zas varacala no

jaja

zaznam ,,takehoto'' typu to ci sa stanes vojackou neovplyvni,neboj sa...to je pozitivne,ze s tym chces bojovat,super,spravila si prvy krocik na ceste za zdravim a stastnym zivotom:)