da sa vysporiadat s neverou?

Príspevok v téme: da sa vysporiadat s neverou?
unfaithful

dneska som po 7 mesiacoch podviedla svojho chalana, s ktorym chodim vyse rok a pol.. trosku viac som vypila, a kedze sa mi ten chalan pacil uz dlhsie tak som to spravila.. nevyspala som sa s nim, pretoze mam kramy (nastastie)len som mu urobila fajku a vasnivo sme sa cely cas bozkavali. nechcem to povedat svojmu priatelovi, pretoze ho mam rada a nechcem ho zranit, ale tiez sa nedokazem pretvarovat.. co mam robit? zaroven som podjebala aj svoju najkamosku lebo ten chalan sa jej riadne paci a raz sa s nim aj prelizala :( ja viem ze som kurva a neviem co vsetko este, ale vazne potrebujem poradit...

Soraja

zuzana175 neurazaj tu nikoho nashira ma pravud, nemoze nikto za to, ze ste take sproste a podvadzate, chlast nie je ospravedlnenie, vy ste podviedli a je jedno ako ste to urobili. Nikto tu nikomu nevnucuje svoj nazor a ani ona ju nenuti, aby sa k tomu priznala. Je to jej osobna vec, ked bola taka hlupa, ze ho podviedla, tak nech nesie nasledky, ci uz ide o vycitky svedomia, alebo o to, ze by sa to jej priatel mohol dozvediet. Jasne, ze ste na jednej strane, ked si podviedla aj ty toho svojho. Ale moja mila, vyskusaj si raz prezit neveru takym stylom, ze ta podvedie tvoj chlap. Neprajem ti to a presne to iste ste urobili aj vy, tak sa tu na nikoho neosocuj. Musi niest nasledky za svoje ciny, ci sa jej to paci,alebo nie a myslim, ze nashira je rozumna baba a vie ovela viac o tomto ako ty. Na everu neexistuje ospravedlnenie. Je to najväcsie svinstvo ake mozte niekomu urobit, hlavne ak vam je verny a miluje vas. tot vsjo.

zuzana175

unfaithful-ano,teraz to budes lutovat asi dlhsi cas.budes na to mysliet,ze si urobila blbost,ze si sa mala inak zachovat a veci podobne.no uz to spat nevratis.musime za to pykat.
ale z vlastnej skusenosti ti vravim,chvilku vyckaj.ak ta to bude trapit aj po dlhsej dobe,tak to je zle.
a si vlastne v kontakte s tym druhym chalanom? stretavas ho kazdy den,alebo ako to je?

kajjka

UNFAITHFUL,ak nie je sanca ze by sa to dozvedel,tak mu to nehovor, co oci nevidia, srdce neboli, to je moj nazor. Toho svojho dobre poznas a ak si myslis ze by ti neodpustil tak to nechaj tak. Ja som mala od 15r priatela, boli sme spolu 5 rokov, lubili sme sa, ale tiez som ho raz podviedla, takym stylom ako ty svojho. Nepovedala som mu to, lebo som si bola ista ze sa to nikdy nedozvie. Ani sa nikdy nedozvedel. Hoci ma to velmi trapilo, naplakala som sa nad svojou hlupostou, ale podrzali ma kamosky a bolo fayn. Potom sme boli spolu este 3 nadherne roky a na moje klamstvo som si uz ani nespomenula

unfaithful

myslim si, ze sa to nema ako dozvediet... pretoze, sme boli sami zatvoreni v jednej miestnosti. a on mi slubil, ze si to necha len pre seba. alkohol, to slovo, uz nechcem ani len pocut, nie to este vidiet, a nebodaj mat v sebe. a dakujem zuzana, ze to chapes... a vazne keby som to teraz nezazila, tiez by som asi vypcovala vsetky co by napisali, ze podviedli svojho priatela. ale viem ake to je teraz, a velmi to lutujem...

zuzana175

nashira: ty tu nehovoris svoj slobodny nazor,ale ty tu chuderu unfaithul presviedcas,dokonca prehovaras,aby sa mu priznala.a ona chce len obycajnu radu.ja som jej svoju napisala.pretoze sa mi stalo to iste,no o tebe sa to neda povedat.aj ja by som dristala ako ty,keby som to nezazila.no ty vies o tom velke hovno,tak tu nemudruj.

unfaithul:ak mas potrebu mu to povedat,tak mu to povedz.len ak to budes citit.

Soraja

unfaithful horsie bude, ked sa to dozvie od niekoho ineho. A vravi sa, ze loz ma kratke nohy. Je na tebe, ci s amu priznas,alebo nie. JA som si v 17tich tiez myslela, ze nemozem bez vtedajsieho zit, ze lepsieho nenajdiem. A vies co? Po 4 rokoch som sa ho nevedela zbavit. Rozisla som sa s nim a stale doliezal a teraz mam 2,5 roka chalana, ktoremu byvaly nesiaha ani po päty. Len si neviem predstavit vas vztah, ze jeden druhemu neverite, ani to, ze ked by ma niekto uz podviedol, nedokazala by som verit viac. Nepi uz ziadny alkohol ak ti na nom zalezi, dobre si rozmysli, ci s anema ako o tvojej nevere dozvediet a hlavne pred nim nevesaj hlavu a chovaj sa normalne, leo hned bude vediet, ze sa nieco stalo. Aj ked moze byt otazkou casu, ze sa to dozvie. Je na tebe ci mu to povies sama,alebo mu to povie niekto iny. A neviem, ci by som verila niekomu, kto ma uz podviedol, ako si sama pisala, ze ste sa podj... navzajom. Mozno ani on nie je anjelik, ale to vies ty, ty si s nim a ty ho poznas. No drzim palce nech to vyde podla tvojich predstav. Aspon si sa poucila, ze alkohol nie je dobry kamarat a aj to, ako dokaze hryzt svedomie.

unfaithful

ja viem ze to je nefer voci nemu, ale ja to nedokazem.. priznam si to, som prilis velky zbabelec aby som to urobila. praveze som si myslela, ze som vyzrela na vztah aj ked mam len 17, lebo naozaj odkedy sme si dali tu druhu sancu nepodviedla som ho ani raz, a na ineho som sa ani nepozrela. pravdou je, ze som to vcera prehnala s pitim, v duchu som to chcela skoncit a stopnut to, ale moje telo robilo opak.. a k tomu, ze mozno raz stretnem niekoho koho mi ani na um nezide podviest, tak to pochybujem, ze sa este dokazem do niekoho zamilovat po tomto priatelovi co mam teraz. podla mna, uz asi nikdy nestretnem takeho uzasneho cloveka ako je on. a ani nechcem stretnut, naozaj chcem len jeho, a uz sa idem vyjbat na vsetky kktiny, bez neho sa uz nepohnem ani na krok, a ku alkoholu ani neprivoniam.. musim sa spamätat, aspon viem, ze tie vycitky budem mat stale, a vdaka nim budem vediet, ze to uz v zivote neurobim.... nestoji to za to, tych par minut rozkose vymenit za dlhodoby vztah.

:-(((((

hmmm zatlkat neveru?po prve loz ma kratke nohy a po druhe, hmm to by som muslela mat silne nervy take nieco zatlkat.vies, ono s tym alkoholom, je pravda ze velmi uvolnuje, ale ak by tam nebola velka iskra a vola tak by sa nic nestalo,ze??myslim si ze ozaj nie si zrela na nejaky seriozny vztah, ale neboj to sa upravi:-).ja si napr.neviem predstavit ze by som podviedla svojho partnera/ma 28/.to radsej netravim spolocnost s inymi muzmi!! a opacne,neveru by som asi tazko tolerovala, moja dovera v partnera by klesla na bodu ,mrazu co by znamenalo iste rozchod.nie je to pekne robit z tvojho priatela parohaca:-) sorry.

sissa

mas 17, ja som vtedy tiez robila podobne blbosti, nechcem ta teraz urazit, ale si pravdepodobne este nedozrela na vztah, to vlastne aj citis sama. ono to pride vekom, nechcem to teraz zlahcovat, ale urcite ich este zopar bude, kym nestretnes niekoho, pri kom ta ani nenapadne podvadzat, aj ked budes vela pit.