je mi hrozne do placu koli postave,pomozte mi

miska

Ahojky, ak ma niekto moznost z okolia Prievidze, tak navstivte hodiny Zumby, je tam fakt skvela baba - cvicitelka, a Zumba je skratka genialna, venujem sa je uz rok. Kto to raz skusi uz nezabudne a bude chciet prist znova.

cislo na Inku - cvicitelku je : 0907 536 024, ked budete chciet vediet viac staci jej zavolat, je zlatucka na vsetko v pohode odpovie.

love_girl

ahojte prosim vas pomozte mi ako mam schudnut ja to velmi potrebujem mam cas chcem schudnut aspon do leta prosim pomozte mi!:(

soňa65

Ahojte, zumba je aj v Prievidzi na Severe. Ta kočka, čo tam precvičuje, ma tiež certifikat a je vyborna. Aj ona,
aj zumba :-). Skuste, ja som, a na zadku mam o polovico menej celulitu ako pred pol rokom. Sa oplati, a je to zabava.

alena2a

ahoj zacni brat produkty herbalifekupila som si ich u takej super tetusky program stoji kolo 3tis je na 2mesiace no ja som s nim schudla po porode 20 kil a ziadne jojo efekt ani kilo som nepribrala navyse jem uplne vsetko aj 3 cokolady za dne mozem,..uz je tomu 10 meisacov a ani gram navyse som nenabrala

ella

ivoska: no dnes sa idem na tu Zumbu pozriet, a nebudem sama, beriem dalsie 4 kamosky, co som ich tym "nakazila" tak som zvedava.

moysha

No ja som nasla slovensku stranku Zumby a volala som s tou holkou co to u nas precvicuje.ze vraj su na trhu nove DVD,ale len v Amerike a stare stiahli z trhu,takze u nas sa to zohnat neda.Ale ak viete kde to zozeniem napiste.som az z N.M.n.V,takze do BA chodit na treningy nemozem.
0902 311 567

sonja muller

nevesat hlavu,skutocne treba cvicit,aspon 4x v tyzdni a moj program vyzera takto:
rano:400ml vlaznej vody s citronojeden tmavy chlebik,dve vajicka--prazenica,alebo volske oka,kava
desiata:jogurt 3.5%
obed:hodne udusenej zeleniny,pekny kusok hydiny bez koze,upravene na olivovom oleji,alebo uvarene len vo vode s roznym koreninami,grilovane....
trosku prilohy,ale minimalne
olovrat:ovocie,trosku orechov--velmi potrebne,zdrave
vecera:zelenina,ryba,alebo sardinky,udenac,ale uz ziaden chleba
schudla som 3kg a este 3kg chcem dat dolu
ja to robim podla Glyx diete

amy389

skus zacat cvicit podla tohoto planu kulturistika.ronnie.cz je to uplne jednoduche a ked vydrzis 2 mesiace uvidis e to bude velka zmena netrap sa brutalnymi dietami len viac pi ( aspon 2 litre a den ) a trochu obmedz cokoladu ( netreba uplne lebo energia je potrebna) a uvidis ze to pojde cvicenie je zaklad :) vela stastia