je mi hrozne do placu koli postave,pomozte mi

ivoska

no skus sa pozriet aj tu:
www.youtube.com

no na einsteinovej to azcalo len tento tyzden takze je tam okolo 10-15 bab ..este to vela ludi nevie, inak je to aj v auparku ale tam to stoji 130 a tam je to prepachate ...

angeles

cvicenie je velmi dolezite...domka si mozes dat napriklad neake tie brusaky alebo drepy a tak, bicykel ale treba aj nieco odbornejsie ja chodim na aerobic a kickboxaerobic hodina da zabrat a je to dobre aj ze som stastnejsia

angeles

ak mozem tak ja ti napisem ako sa chovam ja pocas stravovania cez deň:
rano si dám kavu a bebe keksy a napriklad zopar sucharov so sunkou a syrom
vela pijem cez den a na desiatu si dam neake ovocie a tak
obed chce nieco vydatnejsie, mam rada cestoviny alebo neake mäško s ryzou (davaj si polovicne porcie ak chces stiahnut zaludok aby si schudla)
olovrant zase nieco take ako ovocie ale si daj suchare so syrokremom, neake susienky musli a tak
vecera zase nieco take ze jogurt, ryza so stavou z maska...je vela lahkych receptov...
vies aj na mna to niekedy pride ze mam chut na cokoladku a tak a dam si ju niekedy treba vynimku...a netrap sa...na to aby si schudla musis mat najprv v poriadku psychiku papa

ella

Ahojte, co je to teda ta Zumba? Vyzera to skvele pdola tej stranky, pojdem mrknut na tu Einsteinovu, kolko je tam ludi? je to aj niako kapacitne obmedzovane?

ivoska

Ahoj, no zumba sa cvici v BA neviem ci aj niekde inde..tusim len 2 ludia maju certifikat na predcvicovanie, info najdes na www.zumba.com aj dvd sa da kupit, cvici sa na gymnazium Einstainova, kazdy utotok a stvrtok od 19,30 -20,30 stoji 80 Sk vcera som bola..je dokonala (o:

mysha3011

Prosim!!!!!Viete mi poradit kde zozeniem DVD Zumba?kazdy hovori ake to je dobre,ale nikto nepovie od kial to ma.da sa to kupit aj u nas?

jajajajajajjajajaja

ahojte predtym ked som nemala priatela nad nicim som nerozmyslala len nad tym ako schudnut zacala som s bulimiou jeden den som hladavala druhy den vraciala prestala som s tym a pribrala som na 69kg ...po pol roku som si nasla priatela na chudnutie som nemyslela jedla som po veceroch sladkosti.... po 4 mesiacoch co som snim my ludia zacali hovorit ze som schudla neverila som tomu nechapala ako mozem schunut ked ssom tak vela jedla vstala som na vahu a mala som a 4 kila menej to ma nastartovalo chudnut nemyslim na jedlo chudnutie a dari sa mi ked to aj pokazim neobvinujem sa ...nechcem sa tu vytahovat ale chcem vam len povedat nemyslite na jedlo a ked to aj pokazite netrapte sa nad tym ak si budete hovorit ze chudnete schudnete