je mi hrozne do placu koli postave,pomozte mi

petkaa

aj ja poznám 2 holky, ktoré tam boli v KOMPLIMENT. Jedna to má už za sebou a druhá je skoro v polovici a vážne je to dobré :)

daxa_yen

Ahoj Sandra, v komplimente ti naozaj pomozu, aj ta naucia ako spravne jest. Ale nic je len tak, bez prace. Aj cvicit treba :)A aj ja odporucam vsetkymi desiatimi zumbu, ale bez zmeny stravovania samotne cvicenie nestaci. Hlavne hlavu hore! :)))

evul

sandra, ak chces natrvalo schudnut, musis sa naucit, co, kedy a preco jest. Na to potrebujes mat zaklady zdravej vyzivy. Podla jedneho jedalnicka mozno schudnes, ale nemozes ho dodrziavat cely zivot. Precitaj si clanky tu - -odkaz odstránený- alebo si kup nejaku kvalitnu knihu (napr.Zdrava vyziva od Kunovej). Je si to treba nastudovat, inac to bude stale len kolobeh dieta-jojo-dieta...

Ivka 1

Sandra aj ja sa s tým borím tak isto ale odporúčam cvičenie /aerobic spojený s posiľovaním brucha,veľmi dobré je Tae-bo alebo Zumba. Určite si mladé dievča a ver never,najlepšie zaberá cvičenie.Pred tým,než sa rozhodneš začať chodiť do nejakého fitka v okolí,zmeraj si objem pása,bokov a môžeš aj stehien.Zapíš si to niekde na papier,prípadne do zošitka.Cvičiť sa odporúča 3x do týždňa. Po mesiaci znovu zmeraj a zapíš.Uvidíš,že namerané hodnoty budú menšie. Váhou sa moc neriaď,lebo pri cvičení a posilovaní dochádza k premene tukovej hmoty na svalovú,ktorá je ťažšia. Čo sa týka stravovania,odporúča sa minimálne 5 x denne jesť . Skús obmedziť sladkosti na
minimum a ak máš chuť na niečo sladké alebo potrebuješ doplniť energiu,skús sušené hrozienka alebo banán.Na olovrant môžeš zjesť Fit-tyčinku.Na raňajky sa odporúčajú cereálie alebo ovsené vločky s nízkotučným jogurtom,ovocie.Na desiatu si daj nejaké ovocie alebo zeleninový šalát.
Obed by mal byť nízkokalorický,radšej dusené mäsko ako vyprážané.Olovrant môže byť nejaké ovocie alebo zelenina.
Na večeru si daj len nízkotučný jogurt.Prípadne pocity hladu môžeš zahnať pitím bylinkového nesladeného čaju alebo minerálnej vody s citrónovou šťavou. Toto mi už pomohlo ale zvíťazila moja lenivosť . Teraz začínam odznova a verím,že mi to pomôže opäť.Majka má pravdu,len tam je riešenie.

majkaaa

Sandra,poradím Ti,nie je to také hrozné,len skutočne prestaň jesť sladkosti,čipsy,nejedz nič medzi jedlami,jedávaj v štvorhodinových intervaloch,medzi len pitie a nejaké ovocie,či zeleninu.Nabehni do fitnesscentra,tam ti poradia,začni na svojej postave pracovať.Ja som mala veľký nepomer medzi bokmi a pásom,ako keď valec natiahneš na fľašu.Dnes som konfekčná.Do leta môžeš mať dobrú postavu,ale chce to na sebe máknuť cvičením.

mer7

jest 5krat denne znamená rozložiť si potravu, ktorú jeme normálne 3krát na 5fáz, aby sme sa vyhli preplneniu. Ak máš nadváhu, jedz menej horčice, párok, bieleho pečiva a i., a viac zeleniny a ovocia, ale zeleniny viac, a pozor- nepreháňať s ovocím- obsahuje veľa cukrov. Jedz sóju, mliečne výrobky , celozrnný chleba, napučané chlebíčky a 2-2.5 l vody (čaje, min. vody-pozor nepreháňať, voda)

poliewoocka

dolly200,
Tvojim problemom je nadmerne zadrziavanie vody v brusnych partiach.Vyskusaj nejake prirodne pripravky,ktore vyriesia tento tvoj problem a skus aj hula-hop kruh.

valkyra

ahoj skus indicke psilium ja som schudla20 kg kupis v kazdej lekarni stoji to okolo 90 sk a mne to pomohlo ale potrbujes k tomu aj pevnu volu tak sa drz