Mozem pit alkohol, ked uzivam cipralex a rivotril?

dezulie

no...ja som ich brala tiez...teda este beriem...no ked ides pit a zit=) tak si rivotril urcite nedavaj lebo zaspis=) cipralex je na dlhodobo, takze ci si ho das hned pred pitim alebo nie je jedno. Ked som mala stuzkovu, psychiatricka mi povedala ze max 2 pohare vina alebo dve poldeci za vecer. Tak som sa to (ehm..snazila dodrzat=) Ale myslim ze to je aj na letaku..ze sa nedoporucuje..nic extra sa nestalo ked som pila a brala lieky..ale presne ako sa povedalo, vzhladom na to ze su to lieky na dlhodobe uzivanie, nemusi sa zly ucinok kombinacie prejavit hned.

evcca

horsi priebeh choroby, lieky pomalsie zaberali, dlhsie neprijemne stavy a hlavne telesne poskodenia niektorych organov, to by bolo na nekonecne vela rozpisovania.

jaja

evcca a ake su tie symptomy,ktore sa prejavili az neskor ked uzivali ad a pili sem-tam alkohol s mierou?myslim take co si zaregistrovala vlastnou skusenostou

milnia

mozno som to zle napisala, doktorka hovorila tomu mojmu kamaratovi, ze dve deci alebo nieco prilezitostne sa moze. ale aj tak si myslim, ze je lepsie nepit. aj mu to poviem.

milnia

lencok, to presne povedala doktorka aj mojmu kamaratovi.prestante prosim strasit , nehovorim ze to treba brat na lahku vahu, to urcite nie, ale nestraste tolko. a vy druhi zase nepite.

lencok1

no ja nikoho nenahovaram, ale ja si prilezitostne dam, a nic mi to nerobi....ale fakt len prilezitostne a to 2 dc zmiesane s minoskou alebo tak ako strik

evcca

beries cipralex len tyzden a chces pit alkohol? to si rovno zbal veci na nejaku psychiatricku hospitalizaciu. pri psychiatrickych liekoch sa nemie pit alkohol, ani vo vynimocnych situaciach. ver mi, videla som uz vela borcov, co to skusali a dopadli riadne na hubu.