Mozem pit alkohol, ked uzivam cipralex a rivotril?

usiko

hejm ja som ho brala tyzden a zaucinkoval od prvej polky tbl......ale ja osobne som sa citila ako ina osoba, spomalilo sa mi uvazovanie, rozpravanie a nevytocilo ma absolutne nic...len som bola nenormalne pokojna....co mi vadilo, lebo nechcem prezit cely zivot ako Jehovisti, co sa hlupo usmievaju na kazdeho....Tak som vysadila a zacala som brat 5-HTP a St. Johns Wort od RNG....je to s tymi depkami lepsie ale ideto pomalsie ako u cipralexu....a este jedna vec, ak ste sexualne aktivne tak mate zarucene, ze nic pri sexe nepocitite pocas brania cipralexu a aj neurcitz cas po jeho skonceni...tak som nechcela vyliecit sa z depky a dostat dalsiu preto, lebo moj sex odisiel s tabletkami do nenavratna....

xxxyy

pre milniu: hakt ho beriem len kratko, a to len pol tabletky denne, ale popravde, som po nom dost unavena.prve 2 dni som mala pocit, ze si nastrkam zapalky do oci, aby sa mi nezatvarali, to bolo dost neprijemne, hlavne, ked sa este potrebujem ucit na skusku, ale teraz ta unava ustupuje, ale kamosi mi tvrdia, ze som tak trosku mimo....je fakt ze sem tam zabudnem uprostred vety co som vlastne chcela,mam problemy s vyjadrovanim napr. najst vhodne slovo... vyzivujem,a tak. ale inak vsetko ostatne vpoho.kazdopadne odkedy tieto lieky uzivam, nic neprijemne sa mi neudialo....

milnia

a ked beries ten cipralex, robi ti dobre,alebo mas z toho nejake vedlajsie ucinky? by ma ot zaujimalo, leob ja by som ho tiez mala brat, ale sa ho bojim. Co sa tyka alkoholu na to sa spytaj doktorky, kamarat berie lieky a dokotorka mu povedala, ze obcas trosku moze, tak sa spytaj, co sa tyka tych tvojich liekov.

lilimimi

neodporucam ti pit alkohol,ked uzivas tieto lieky.alkohol moze neziaduco ovplyvnit hladiny tychto lieciv.obidva ucinkuju v centralnej nervovej sustave a takisto aj alkohol,takze nemiesaj to dokopy!!!