Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podvod

Príspevok v téme: podvod
buko

Dobry den. Mam taku mozno zlu otazku na toto forum ale chl by som sa opytat ci je mozne zistit ci sa jedna o zaschnute spermije alebo nieco ine a ako. Neviem ci ma priatelka podvadza alebo mam len velku fantaziu ale raz som jej nasiel nieco co sa podoba na zaschnute sperma na stehne a teraz to ma gatkach tak sa chcem spitat ci je to mozne nejako otastovat ci je to sperma alebo nie dakujem.

momo

Ja by som sa skôr zamyslela nad zmyslom vášho vzťahu. Z čoho pramení Tvoja prílišná nedôvera? Už to je znakom, že niečo vo vašom vzťahu nie je v poriadku, vôbec nezáleží na tom, či Ťa partnerka naozaj podvádza alebo nie.

mentolka

mily ziarlivec,myslim ze keby niekoho mala tak si "urcite" nenecha tento usvedcujuci material na nohavickach a stehne nemyslis? zrejme ma silnejsi vytok,ktory ked uschne ma bielu farbu,podobnu spermiam.takze daj si pohov a povol uzdu fantazii,budes kludnejsie spavat hm?

vecernica

snad aj podla pachu to mozes spoznat ,,,,,? skus skor psychologicky na to ist,,rozhovor,a tak ci sa inak chova k tebe.
ja citim vsetko podla pachu...aj naladu cloveka:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podvod - Fórum - ZDRAVIE.sk