Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aka spiralka z tychto?prosiiim

Príspevok v téme: aka spiralka z tychto?prosiiim
laurikaa

ahoojte chcem si kupit spiralu,pretoze nedavno som si kupila define a lashku a bola som z nej dost sklamana...taak rozhodujem sa medzi tymito:
RiMMEL-EXTRA SUPER LASH
MAYBELLINE-XXL INTENSE
MAYBELLINE-XXL CURL POWER
noo viem ze ta rimmelka je dobra ale ja chcem nieco vyynimocne uplne ze brutalny objem..mate niekto nejaku??chcem tak okolo 200sk...

madison

od rimmel extra super lash co je vodeodolna , si nekupuj ..neni dobra ... mam ju a nezahusti riasi tak ako napr. tie z avonu ale bo mozno maybelline

gabrielaa

kde v Kosiciach si mozem kupit GABRIELE SALVATE - Vitality ??? dnes som pozerala v DM ale nenasla som nic od Gabriele.

forca

Jednoznacne Maybelline!!! Tmavomodra! Kedysi aj bledomodra, zial v obchode uz jej niet. Ale teraz prisli s nejakou podobnou.
Tiez som mala kedysi L´oreal Intensitifique - zlatu. Tieto su naozaj super - mihalnice perfekne huste a dlhe! Treba aj vediet spravne aplikovat. Vzdy pouzivam 2 spirali.
Inu by som nekupovala.

matullilik

ja pouzivam L´oreal tu cierno-bielu double extension a je uuzasna. ale sestra pouziva maybelline taku tmavomodru a je spokojna tiez ja si pamatam ze som kedysi pouzivala zasa bledomodru na zvacsenie objemu vodeodolnu tiez celkom fajn ale na L´oreal prosto nema :-)

maxfactor

ja nemam dobre skusenosti s maybelline, to uz radsej rimmel, moja najoblubenejsia je MaxFactor2000calorie,dramatic look,niet nad nu,ja mam dlhe a huste mihalnice, ale ked si dam MaxFactor2000calorie,ludkovia sa ma pytaju,ci to nie su umele...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aka spiralka z tychto?prosiiim - Fórum - ZDRAVIE.sk