luuubim ho???

Príspevok v téme: luuubim ho???
a

Ahooojte, viem, ze niektori, ktori to budete citat, si mozno poviete, ze som hlupa, lenze ja neviem... spoznala som ho, v dnesnej dobe je velmi tazke najst niekoho normalneho... on je velmi mily, je ku mne dobry, slusny, ma ma rad. Ale ja neviem, myslite, ze ak niekoho spoznate hned viete, ze je to laska???

jaja

laktoza,urcite k nemu mozes nieco citit,ale to ci to je laska zistis az v reale...my sme to tak mali a sme spolu skoro rok:)a preco sa nestretnete??

usiko

pre a"
no tak toto som uz mala....nesklamat ho, jeho...preco jeho, preco ti tak zalezi na tom nesklamat jeho...pre teba nech je dolezite nesklamat samu seba...co ak mu das sancu a zistis, ze aj tak sa nebudete pritahovat, respektive teba on nebude pritahovat...co urobis potom? Vies ako ho to bude boliet potom? pytala som asa raz na tieto veci svojho priatela /ja mam skoro 30, on ma 36/ a on mi povedal, ze najhorsie pre chlapca je, ak mu zena dava nadej len preto, ze ho lutuje a nechce ho sklamat, pretoze pravcda neskor je o to krutejsia.....ja viem, mas teraz pocit, ze je to tvoj prvy, zaujala si ho a podvedome chces mat nejakeho chlapca...mozno aby si nebola sama, mozno lebo kamosky niekoho maju...a mozno si mu vdacna, ze sa mu pacis....a mozno mu len nechces ublizit...ale ublizis mu vtedy, ak mu das falosnu nadej...ver mi, ze na svete je kopec chalanov, ktori budu splnat tvoje kriteria...nemusis byt s niekym, kto ta fyzicky nepritahuje....sex je velmi dolezity, keby si ho nemala dobry, trpela by si frustraciou....najdi si niekoho, u ktoreho to mozno nebude laska na prvy pohlad ale budes mat z neho zimomriavky.....

laktóza

ahojte, pred nejakým časom som spoznala cez net jedného skvelého človeka, mám ho veľmi rada a záleží mi na ňom, má skvelú povahu, áno má aj nejaké chyby, ale tie mi nejak nevadia, myslela som si že ho mám rada len ako kamaráta, ale neviem niekedy ked mi píše o iných babách čo sa mu páčia, tak sa cítim taká nesvoja, možno je z tohto cítiť naivitu, ale viete my sme sa ešte ani nestretli, môžem niekoho ľúbiť bez toho aby som s ním osobne strávila nejakú tú chvílu??

a

dakujem :), dufam, ze ho nesklamem, ze sa zalubim :) je to moj prvy, preto to je asi take :) nie je velmi pekny, oblecenie tiez nic moc ale jeho povaha fakt super

sasenka

Zalubit sa mozes aj do quasimoda a tebe to moze prist ako najkrajsi a najlepsi clovek na svete,sak ja sa strasne rychlo viem zalubit,mam to v povahe..a pritom ti ludia do ktorych sa zalubim nie su az tak pekni ani nic ale ja z nich paf som takze toto neni problem fakt to ucitis to sa ti vsetko na nom zacne pacit ked sa zalubis taka je uz laska:)

a

ved prave ja viem, ze je dolezite aj aby ma pritahoval, sice ma prtahuje, ale len svojou povahou, je to dobry clovek, a preto neviem co mam robit, takeho mozno uz nestretnem, nevyzera ako quasimodo to nie :D len sa trochu nepekne oblieka a tak