Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opustil ma

Príspevok v téme: opustil ma
goga

Po dvadsať ročnom manželstve ma opustil manžel.Pre mňa to bol šok, lebo jeden deň som sa dozvedela že ma priateľku(ja som mu na to prišla) a druhý deň sa k nej odsťahoval. Nič som netušila, alebo som si to nechcela pripustiť.Mohol sa tak dlho pretvarovať, milovať sa so mnou ako keby nič??? Ubehli tri týždne a on sa správa ako keby nikdy so mnou nežil. Neviem to pochopiť a hrozne to boli...Chcela by som to všetko pochopiť, odpútať sa od neho
no niet dňa a hodiny aby som na neho nemyslela. Goga

denisa

NASHIRA;MNE KONKRETNE POMOHLO,ZE SOM ZRAZU MUSELA ZACAT UPLNE OD ZACIATKU,BEZ ZIADNEJ POMOCI.NEMALA SOM SI CAS AKO SA POVIE LAICKY ANI PRDNUT,(PRETO ZDORAZNUJEM NA POTREBNE ROZLOZENIE SIL A ENERGIE,KDE PO NEJ. TEJ UNAVNEJ CINNOSTI OSTAVA MENEJ ENERGIE NA ZBYT.PREMYSLANIE

nashira

Je to o uhle pohladu.skor si myslim ,ze malokedy len tak s fleku nastartujes niekoho ked nevies v akej faze sa nachadza....ci to sam tak citi ,ze to chce.Ak to bude silit a snazit sa spravat tak ako ty pises moze to trvat 2 dni a potom sa z toho zruti.Ani ju tu nik nehladka nejak extremne skor zdielaju dievcata svoje pocity...atd.Myslis to dobre...,ale to je ako ked je niekto tucny a chce schudnut a aj je z toho smutny a vselico preziva kym nepride den ked sa nastartuje a schudne no ako by si mu dovtedy hovorila len :nezer,si tucny,cvicit....chapes?To je akoze ty si teraz schudla a vsetci od dnes to musia dokazat ,lebo sa to da a je to dobre...no neviem ci som pochopena.

denisa

NASHIRA;KED UKAZEM ,AKO VELMI JE MI LUTO GOGY(BUDES VELMI ZASKOCENA),TYM JU NADALEJ BUDEM KRMIT SEBALUTOSTOU,COMU VLASTNE CHCEM ZABRANIT.JA CHCEM ,ABY VEDELA ,(A TO CIM SKOR),ZE ZIVOT IDE DALEJ(AJ BEZ SEBECKYCH HLUPAKOV)DOBRE A ESTE LEPSIE

nashira

Ale samozrejme ,ze muzi sa od zien lisia...aj myslenie maju ine to je v poriadku...,ale to neznamena ,ze zena ma byt muz.
V strucnosti to co chcem povedat:
Kazdy ma svoj cas a sposob na vyrovnanie tvoj sposob nieje pre kazdu.Zavisi to od povahy ,konkretnej situcie a inych aspektov....

nashira

Ja som citala v odbornej literature ,ze prave v takejto situacii by sa nemalo menit zamestnanie,stahovat a spravat sa extremne ako to ty pises...Vysoky vzostup hloboky pad.salenie sa a v hírenie energiou nárazovo nevidim ako cestu...Ale mozno to tebe pomohlo ,ale naplati to tak pre vsetkych.

denisa

PRE MARIA;ANO,PRESNE TAK SOM ROZMYSLALA AJ JA ,TO JE TO VYRASTANIE S KRASNYMI ROMANTICKYMI ROZPRAVKAMI.NIE SOM SI ISTA ,CI SOM BOLA POCHOPENA SPRAVNE.NAPR.MUZI OD ZIEN SA VELMI LISIA(PROSTA INAK TO VIDIA).JE TO NA DLHE ROZPISOVANIE,ALE NA KONKRETNU OTAZKU MOZNO BY SOM VEDELA VYSVETLIT,CO SOM TYM MYSLELA

nashira

Denisa to su take reci.....nazvala by som ich sebecke a chladnokrvne .Ty si sa s neverou vyrovnala tak ako vidime.Neberes ohlad na individualitu a je pekne bezcitne sa na to pozerat tak ako sa pozeras ty ,ale neni to cielom bytia vsetkych sklamanych zien.Ako pisem pripad od pripadu a aj to pohladenie a polutovanie ma byt....nic sa nema prehanat.To si myslim ja.

denisa

PRE NASHIRU;PREKLEP LIECIT MYSLENE RIESIT(SEBALIECENIE=POCVICIT SI,PEKNE SA OBLIECT A VYPADNUT S PRIATELMI NA KAVU,NEROZPRAVAT STALE O TOM ISTOM(ZACINA TO BYT UNAVNE PRE POCUVAJUCICH,ALE NIKTO TI TO NEPOVIE),VENOVAT SA DETOM,NAJST SI NOVE HOBBY...POPREMIENAT NABYTOK(AJ V SPALNI),FOTOGRAFIE SKRYT (NEMUSIS HO MAT NA OCIACH STALE),NAPLANOVAT DOVOLENKU A NEUZATVARAT SA PRED SPOLOCNOSTOU (ZAVRIET AJ INTERNET)ODPORUCAM PIESEN OD VONDRACKOVEJ A L. BILEJ -TOUZIM(NIE CELU,LEN TU DOBRU CAST)-PEKNE SA OBLIKNOUT A NECO PODNIKNOUT. A PRAJEM VELA SIL HLAVNE ,KED SA BUDE CHCIET VRATIT, NEDOVOL MU ROBIT ,CO SA MU BUDE PACIT(RAZ ODPUSTENE=STALE ODPUSTOVANE)VTEDY UZ BUDE NESKORO!!!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.