opustil ma

Príspevok v téme: opustil ma
goga

Po dvadsať ročnom manželstve ma opustil manžel.Pre mňa to bol šok, lebo jeden deň som sa dozvedela že ma priateľku(ja som mu na to prišla) a druhý deň sa k nej odsťahoval. Nič som netušila, alebo som si to nechcela pripustiť.Mohol sa tak dlho pretvarovať, milovať sa so mnou ako keby nič??? Ubehli tri týždne a on sa správa ako keby nikdy so mnou nežil. Neviem to pochopiť a hrozne to boli...Chcela by som to všetko pochopiť, odpútať sa od neho
no niet dňa a hodiny aby som na neho nemyslela. Goga

denisa

VED O TO PRAVE IDE,PRECO BY SA MALA NADALEJ TRAPIT,KED ON(MANZEL)O TO NESTOJI.PRE MNA JE TIEZ RODINA NA 1. MIESTE ,ALE AJ SEBAUCTA K SEBE AKO PERSONALITE.VIEM,ZE OSTRA KRITIKA SA TAZKO CITA(POCUVA),ALE NIEKEDY MOZNO POMAHA.JEDNU RADU (KTORU BY SI POVEDALA SVOJEJ DCERE NAPR. V TEJ ISTEJ TAZKEJ SITUACII-REALNE)POVEDZ AJ SEBE.

moje

Nehnevaj sa denisa, ale podla mna to bolo tiez dobre nefer. Pochybujem, ze si niekedy milovala, ked nieco taketo napises. Keby ho nemilovala, tak to tu vobec nerozobera, zila by si dalej a hladala nahradu, ved o rodinu by bolo postarane, ale ju to trapi, lebo ho milovala.

goga

Denisa, ja Ti nerozumiem, u mna bola rodina vzdy na prvom mieste, preco by som mala tuzit ho ja opustit? Ved som ho milovala. A to ze opustil on nas, tak nech sa on s tym vysporiadava...ja by som sa mala trapne citit, ked on ma podvadza? On by sa mal hanbit, ja sa nemam preco.

denisa

JA TO VIDIM TROSKU EGOISTICKY Z TVOJEJ STRANY.URCITE DLHY CAS SI SI NEVSIMALA ,ZE NIECO V RODINE HAPRUJE A TEN ,KTO SI NEVSIMA ,TAK ANI TAK NELUBI.RANI TA HLAVNE ,ZE SI TO NEBOLA PRAVE TY,CO BY SI HO OPUSTILA.PREPAC,ALE POKIAL BUDE NADALEJ PODPOROVAT RODINU ASPON FINANCNE,TAK SI NA TOM VELMI DOBRE.ZIAL,ZIADEN MUZ SI NEZASLUZI PLAC ...

lu

MNE SA STALO TO ISTÉ. VIEM ŽE JE TO PRE TEBA VEĽMI ŤAŽKÉ,ALE VERMI ŽE URčITE JE NA TOMTO SVETE NIEKTO KTO ŤA MILUJE A PRE KOHO SA OPLATÍ ŽIŤ.JA SOM STRETLA TAKÉHO ČLOVEKA A BÁLA SOM SA ŽE ROZVEDENÁ S DVOMA DEŤMI A S KILAMI NAVYŠE O MŃA NIKTO NEZAKOPNE.SME SPOLU 4 ROKY A VEĽMI SA ĽÚBIME. HLAVU HORE. ZAČNI SA O SEBA STARAŤ A UKÁŽMU ŽE PRO JEDNO KVÍTÍ SLUNCE NESVÍTÍ.

[zruseny12]

no ja osobne mam tuto temu uzavretu,ale jasne, ze uz je v cloveku jazva,ked sa vyjadrujem tak nie s toho dovodu,ze sa lutujem,ale uz som pisala,ze pisem len preto,aby aj druhy si precitali,ze nie su sami a je nas viac takych co sme takto dopadli,aby sa im to lahsie zvladalo,vyzneje to vela krat tak,ze zena ktora len povie svoje pocity atd.vyzera ako nevyrovnana a, ze sa lutuje...ale to nie je tak,keby sa clovek stale len lutoval nemohol by zit,a poznam ani nie rozvedene a stale sa fakt len lutuju,a stale im nieco chyba, a maju sa ako prasata v zite.....ale urcite sa to cloveka dotkne ked stale ti niekto po niekolkych rokoch rozvodu stale do toho stura a zasahuje...o com to potom je?je to tema na dlhe polemizovanie...a kazda zena ma pravo sa vypovedad kord ked chlap z nej urobi semetriku...kazdy ma svoj problem ktory znasa inak...

milka namova

Zamyslela si sa aj nad tým, prečo ťa opustil. Poznám harpiu čo si zachraňovala vzťah tým každému nadávala a upodozrievala každu krajšiu ženu. Rozbila kopec vzťahov v meste / bola 2x prespanka a každý muž ju len vyuzil a opustil/ pre jej nadutú povahu.!! Ked ona nie je stastná nech nebude ani iná, lebo ju vraj vystahuje z mesta. Politicka MT!Urcite to boli aj teba no treba dat iným pokoj a ist vlastnou cestou. ŽIvot je krásny aj bez nich a bez klebiet. Len ti čo klebeia a ubilizuju iným si nevedia vychutnat zivot naozaj. Veľa krásnych chvíľ.