opustil ma

Príspevok v téme: opustil ma
goga

Po dvadsať ročnom manželstve ma opustil manžel.Pre mňa to bol šok, lebo jeden deň som sa dozvedela že ma priateľku(ja som mu na to prišla) a druhý deň sa k nej odsťahoval. Nič som netušila, alebo som si to nechcela pripustiť.Mohol sa tak dlho pretvarovať, milovať sa so mnou ako keby nič??? Ubehli tri týždne a on sa správa ako keby nikdy so mnou nežil. Neviem to pochopiť a hrozne to boli...Chcela by som to všetko pochopiť, odpútať sa od neho
no niet dňa a hodiny aby som na neho nemyslela. Goga

ebonita

Pardon, ale mam pocit ze toto je klub emancipovanych zienok, ktore placu nad sebou, ked sa im nieco v zivote nevydarilo....ako malo sebareflexie je vo vasich riadkoch....polozite si otazku preco sa to asi stalo? Vidim ze nie.....Ebonit

[zruseny12]

tiez si myslim to iste ako Ty wowo,i ked clovek ma pri sebe niekoho,s kym zije aj tak pridu chvile kedy je sam a musi sa sam rozhodovat a zvladat situacie,nikto mu s tym nepomoze ani najblizsia osoba,niekedy si myslim,ze by bolo cloveku lepsie samemu ako z chlapom....zivot je velmi kruty a nevybera si...musime si stale pomahat sami,a byt odkazany len sami na seba...ja osobne,som clovek,ktory sa nespolieha na nikoho,lebo viem,ze melo kto cloveku dokaze pomoct bez toho aby nevyzadoval vdacnost...rada pomaham,ale pomoc nevyzadujem,lebo ked som ju par prat potrebovala,tak sa otocili ludia k cloveku zadkom,a to som len potrebovala psychicky pomoc,ziadne financie,ludia su skupi aj na to...psychicky podrzat cloveka...radsej se pridaju ku sviniarom...

wowo

dnes som si vsimla jednu vetu v tvojom dlhom rozhovore,,ze divcenska nerozvaznost:) Myslim ze ty si sa nechovala dievcensky nerozvazne. To on.A ako to je prakticky vyporiadane medzi vami je odstahovany? mas este nejake jeho veci?Na ten stav ze nie je s tebou si musis zvyknut.a to iste nie je hned.Ako si clovek zvyka na cudzinu, na dieta a na vsetko, a ako si si dlho´zvykala s nim zit ,,tak asi dlho si budes zvykat sa odputat.Malo by to tak matematicky sediet:))ale city nie su moc matematicka rovnica.:)Ked si si ho vybrala, citila si ze je to ten pravy?(pravy nikdy asi nie je nikto, su len vhodny a menej vhodny) Ale vyborne si to vystihla ze zavislost..Lebo iste si ho milovala,,,a kde je hranica medzi milovanim toho druheho a zavislostou na nom a neschopnostou zit sam?Aj tak v najhorsich situaciach zivota je clovek sam,,v bolesti ,ak ti zomrie pribuzny,rodica,nikdy nikto nevie pochopit tvoju bolest ,tak ako ju len ty chpaes..cize aj tak sme sami,,len sa tu obcas na svete podopierame,,,a ten tvoj to uz odmietol ta podopriet.Sice sa to zda,,ze laska nam robi narok niekoho vlastnit, za to ze ho milujeme,ale ,,ono to tak nie je,,nikdy nikoho nemame -nevlastnime okrem Seba ...A ak si veriaca,,tak si zodpovedna za to ako zijes ty a ako to dokazes zvladnut!

[zruseny12]

je to dobre,ze si napisal aj Ty ved aj chlapi,niektory maju take problemi...to je normalne aspon si mozeme precitat aj nazor chlapa...lebo,myslim si,ze tak jak chlap moze byt k....tak aj naopak aj zena....