Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bušenie srdca

Príspevok v téme: bušenie srdca
arka

Mam cukrovku, som na inzuline,tlak mam dobry, skor nizky, ale obcas mam problemy s busenim srdca.Bezny pulz mam okolo 60 a pri buseni 130. Nezistila som kedy, za akych okolnosti, ale trva to dlho, aj niekolko hodin. Bola som u kardiologa, ale nic nezistil, stitnu zlazu mam tiez v poriadku.Poradte. Dakujem

clupka

renatka pri prechode to busenie je normalne to ma asi kazda z nas ale treba pocuvat aj rady lekara inak moze sa stat ze pride nejaky ten infarkt ,porazka toto obdobie je pre zenu velmi nebezpecne.

RNG

V prechode rozne hormonalne vykyvy porusia spravne hospodarenie s mineralmi a zeny trpia na navaly tepla, zimy, busenie srdca, skakajuci tlak a z toho vsetkeho vyplyvajuce mentalne problemy(depresia, fobie, panika...)
Celkom jednoducho sa to likviduje branim yamu a mineralov na kosti, pripadne aj inych(pupalka, damiana, Dong Quai, mulungu)

streerova renata

Mávam bušenie srdca hlavne večer teraz už skoro každy večer.Mala som raz velku nevolnost s vyssim tlakom, mam brat 1/2 coryolu ale neberem stale si kontrolujem tlak/je dobry/,cely život som mala nízskyTK.Neviem čo mám robiť,ondokrin.vyšetr.,krv sú OK.Neurolog mi dal na to Neurol,mám ho uživať,alebo pátrať po príčine búšenie?Mám 40 rokov.vopred dakujem

RNG

Cukrovkari maju zvysene vylucovanie mineralov, treba ich doplnit, inac to moze priviest k roznym problemom(busenie, slabost, krce, tetania, osteoporoza....)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bušenie srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk