Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim pomozte mi niketo

Príspevok v téme: Prosim pomozte mi niketo
mimkaaar

prosim pomozte mi nwm co robit.. newiem pre koho sa mam rozhodnut. dneska mam ist von s jednym chlapcom. lebo ma volal ale na druej strane poznam este jedneho chlapca a s nim si uz pisem dlho chodi na nasu skolu a akoze.. mi daso riesime ale estte sme spolu nekecali a ja newiem co mam powedat ci mam ist s tym prvym chlanom von alebo powedat ze nie. a riesit nieco dalej s tym druhym pomoze mi..:(

momo

Ach, laskia, nekomplikuj to. Mimkaaar, ja Ti radím, choď von s oboma. Najprv s jedným, potom s druhým. Na tom nič nie je. A uvidíš, s kým si budeš lepšie rozumieť, nemusíš uvažovať o úlohe potenciálneho partnera, to sú príliš ťažké myšlienky. Proste sa zabav, uvidíš, s ktorým si budeš lepšie rozumieť. Nakoniec môžeš získať dvoch super kamarátov. Takže smelo do toho :-)

laskia

samozrejme chod von, nakoniec prve rande je nic extra
a na druhes strane, skus rozbehnut "priatelstvo" s tym druhych. po kratkom case uvidis, kam ta srdce tiahne.
Vies co je najlepsie pravidlo, ako sa rozhodnut?
predstav si ich obidvoch ako manzelov, mate deti so vsetkymi problemami. Alebo s ktorym by si chcela mat deti. Samozrejme nikto ti tu nehovori o nejakych planoch do buducnosti, ale len ako otazku, nic viac.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim pomozte mi niketo - Fórum - ZDRAVIE.sk