Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krvacanie

Príspevok v téme: krvacanie
123tinus

baby mam problem....
uz 4ty mesiac beriem HAK ( laurina) a z nicoho nic mi dnes zacali kramy ..resp. vcera hnedym vytokom a dnes zomna ide krv....pricom dnes som vzala 10tu tabletku a posledny menzes som mala pred necelymi 2 tyzdnami :(
neviete cim to moze byt???
brala som pred par dnami Valetol proti bolesti zubov. Myslite ze to moze byt to?
dakujem

123tinus

a co si nakoniec urobila????
a ako nestacia telu tabletky??? nechapem :/ ako chapem co tym myslis ale nedokazem to nejak pochopit preco...
cize najuzitocnejsie by bolo keby som sa na HAK vykaslala?

lea

pravdepodobne nic vazne, aj mne sa to stalo po roku brania Marvelonu, kazdy druhy mesiac som zacala v strede krvacat, ze si telo zvyklo na tie lieky a uz mu nestacia. v kazdom pripad HAK je skodliva, ale to som vtedy nevedela

123tinus

baby este nejaky nazor????

prosim....zajtra s sice chystsm zavolat doktorovi ale...

nemate niekto skusenost s niecim takym?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krvacanie - Fórum - ZDRAVIE.sk