Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

:::PRSÍČKA:::anketa pre ženy

Príspevok v téme: :::PRSÍČKA:::anketa pre ženy
katushka

Zalozila som tuto temu,aby sme jedna druhu podporili a dali si sance do buducnosti.Vsade hovoria od kedy do kedy rastu prsia,no tie udaje nie su presne,a preto mam pre vas,zeny,par otazok:
1. kedy vam zacali rast prsia?
2. kedy ste dostali prvu menstruaciu?
3. beriete hak?
4. kedy vam prestali rast prsia?
5. ako sa vase prsia vyvijali pred,pocas a po tehotenstve?

machulka006

1. 9-10 rokov
2. 11 rokov
3. áno , zatiaľ áno(Yadine), hrozí mi že budem musieť vysadiť, práve kôli prsníku...
4. momentálne mám skoro 19 rokov a nemám pocit že by mi prsia už rástli,ale všetko sa ešte môže zmeniť...
5. tehotná som ešte nebola

bobika.

1, 11 r.
2, 14r.
3, už neberiem, pribrala som po nej 20kg, naštastie aj zhodila
4, netuším, ale asi dosť skoro. lebo mi narástli na slabé jednotky
5, pri kojení som mala 3 a po kojení mi ostali také krpaté ako som mala pred, tak som zašla za ujom chirurgom a ten mi ich zväčšil:)

kikiriki

ahojte
1.v 10
2. v 10, rovnako ako aj moja mama a babka...len dodavam ze v tomto veku som nemala tusenia o co ide, myslela som ze som sa pokakala :)
3. ano beriem regulon
4. kedy prestali rast si nepamatam, ale nazvem to tak ze prestali sa menit okolo 18
5. tehotna som este nebola...

sissska

1.v 11
2.v 11
3.áno
4.v 12 a potom už nič,mám veľkosť 70-75B
5.nemožem mať deti,tak asi nijako sa ani vyvíjať nebudú =´(

agina

1.v 10
2.v 12
3.nie
4.v 16-17 rokoch
5.ako som otehotnela, prsia ma strasne boleli, teraz su vacsie o 1 cislo. Uvidime co bude, az porodim.

neregistrovaná

Mne začali rásť prsia v 13-tich, menštruáciu som dostala v 15-tich a teraz mám 21 rokov, prsia mám trojky a asi ešte stále rastú. Nikdy som nebrala antikoncepciu ani tehotná som nebola.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

:::PRSÍČKA:::anketa pre ženy - Fórum - ZDRAVIE.sk