1x sex

prdka

jaska - aj ja som to zazila, chlap mal minipenis a zacal robit take pravidelne pohyby a ja kukam - kukam: ze to uz je DNU? ale pri vacsich penisoch to nemavam a pri fakt velkych ma ide roztrhnut a vsetko boli... najlepsia velkost je stredna.

angeles

ked som sa prvykrat milovala tak vobec som nemala neake bolesti alebo som nekrvacala...niekedy to naozaj nemusime citit...ale to nie je zas az tak dobre lebo potom ani nedospejeme k orgazmu

Tymmi

Podla mna si robite prdel alebo ste chore ... ved kazdy z nas citi ked sa ho niekto co i len prstom dotkne a nieto este zena pri styku penis OMG

Tymmi

yucca.. To mi chces nahovorit ze zena NECITI netvrdim ze ju to boli al. co ale ze NECITI ze si to NEVSIMNE ze je chlap v nej ????? Ako neviem kto je tu maly

yucca

mala(y)Tymmi, matka priroda zariadila niektore veci pre ludi nepochopitelne...aj mne sa to nezdalo, ale bohuzial je to tak...a este ked je ten sex len par minutova zaleztost, tak si clovek nema ani kedy vsimnut, ze ho fikaju...

yucca

to sa aj mne stalo...chlap ako hora a ked sme mali styk necitila som nic. vobec som necitila, ze do mna vnikol. bolo to preto, ze mal maly penis. To, ze mas styk neznamena, ze ta musi hned vsetko boliet a musi byt tolko krvi ako na jatkach. mozno ma maly penis, alebo ty si viac narastla tam dole, co nieje ziadna hanba...