Je pravdepodobnosť, že som tehotná?

Príspevok v téme: Je pravdepodobnosť, že som tehotná?
jaaaa

tak začnem asi tym..že ud od 22.decembra som nedostala menzes...mam 15 rokow som f puberte...a kedže mi mesiac meška menzes..priliš welku wedu z toho nerboim žu samito raz tak stalo...a bola som s jedn&ch chalanoom..nemali sme pohlawny sttyk ale fšetky weci oklo tooh sa diali..a ked som nemam ten menzes už mesiac..aka je prawdepodobnost že som tehotna?a vlastne ked som nemala menzes cely mesiac tak mam aj plodne dni aleob nije?prosim pomožtemi..aka je možnost žebysom otehotnela?čomam poddla was robit??

majkaaa

Kúp si baby test a budeš mať pokoj.A ver,že plodné a neplodné dni sú najnespoľahlivejšia antikoncepcia.Vlastne to ani antikoncepciou nemožno veľmi nazývať.Je to možno len na upokojenie nervov,ak by náhodou čosi zlyhalo...ak nechceš otehotnieť,tak si daj niečo predpísať,alebo používajte kondómy.

jaaaa

ježiši preboha samozrejem že nije teraz mam take nervy že asi nebudem spat doftedy pokym nedostasnem kramy aleob šo.nanič ine nemožem mysliet len nato čisom tehotna alebo nije...myslite že soom?

gasdlkj

a naco chces teraz vediet,ci mas plodne,alebo neplodne dni??? resp. kedy ich mas... ? snad neces opat riskovat... preboha

dadinka

nespoliehaj s anaplodne dni, casto sa stava, ze vsetky su plodne....a pri nepravidelnom to je uplna blbost spoliehat sa na to...na to neprides, jedine skusanim, a potom zistis ze si tehotna...

jaaaa

bože baby..wjem žeom moc jebnuta...wed hey nesprawil sa domna ale taak neni žiadna možnos tžeby som bola tehotna,?to s tym menzesom chapeem že jeto normalne že nemam uplne prawidelny ciklus ešte ale mam ešte jednu otazku ked som nemala menzes už od toho decembra tak ako zisitm kedy mam teraz plodne dni?

dadinka

menzes je v tvojom veku normalny, ze je nepravidelny....pozri, nespravil sa do teba, tehotna nebudes....len to ber ako ponaucenie do buducna,ok? a davaj si pozor, drz sa a uz sa nestresuj....:)

jaaaa

dobre wjem žetzo bola strašna pičoviiinaa ale tag každy robi chyby a terazzz chcem odwas radu...že čomam spraiwt

dadinka

nechcem na teba utocit, ale naco robis take veci ,,okolo toho", ked ani nevies, co to prinasa....a zakladne veci ,,okolo toho" su ti nezname...baby , brzdite