Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Atopický ekzém

Nika_nika

Žiaden stres, doplnenie vitamínom, pozitívne myslenie a časté premasťovanie pokožky. A samozrejme vyhýbanie sa alergénom - v potravinách, v prostředí. Ale hlavne pozor na ten stres

Baborka

Mne veĺmi pomohla očista organizmu a podporenie imunity. užívala som výživové doplnky s esenciálnymi mastnými kyselinami a laktobacily. Ekzém vychádza zvnútra, preto ho tak treba liečiť

veronikm

ahojte prosim vas chcem vas poprosiť hl. tých ktorý trpite atopickym ekzémom o vyplnenie mojho dotaznika k bakalárskej práci... samozrejme , že dotazni je anonymný !! :)
LINK:
www.survio.com

Alex1

Ahojte,... Mám vrodený ekzém a skúšal som všeliake krémiky,antibiotiká,kortikoidy atd. Teraz chcem začať z bezlepkovou diétou.Len sa bojím že to nevydržím a sa mi to vráti alebo mi to vôbec nepomôže. Je tu niekto taký ktorému bezlepková diétapomohla a to vydržal,.?

Majka333

Ahojte,
Tento článok www.vceliakozmetika.sk hovorí o tom ako posupovať pri liečení kožného ekzému kdekoľvek na tele treba si prečítať mne a mojmu bratrancovi to pomohlo. Dúfam som niekomu poradila.
s pozdravom Majka.

Majka333

Ahojte,
Článok www.vceliakozmetika.sk hovorí o tom ako posupovať pri liečení kožného ekzému kdekoľvek na tele treba si prečítať mne a mojmu bratrancovi to pomohlo. Dúfam som niekomu poradila.
s pozdravom Majka.

sajma

zdravím atopikov, osobne mám periorálnu dermatitídu, akurát ma trápi že nemam už žiadne vyrážky len nemyznúce začervenanie pod kožou. Neviete ako to odstrániť?

alinka

ahojte, ja sa tiez teraz trapim s atopickym ekzemom u mojej rocnej dcerky...pocujte ale z coho to maju tie deturence, co pridu uz z porodnice s tymto ekzemom-to urcite nemaju zo stravy, tak potom ako ich dietovat, ked piju len mliecko-a to k tomu kojim a davam pozor na to co zjem a aj odkedy sme zacali s prikramami, tak davam pozor co dam malej do ust, az si hovorim, ze prehanas..., teraz sme v stadiu mokvania,,,mamae porobene aj testy na potravin.alergiu a nic sa nezistilo,no tak neviem...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Atopický ekzém - Fórum - ZDRAVIE.sk