Atopický ekzém

alinka

ahojte, ja sa tiez teraz trapim s atopickym ekzemom u mojej rocnej dcerky...pocujte ale z coho to maju tie deturence, co pridu uz z porodnice s tymto ekzemom-to urcite nemaju zo stravy, tak potom ako ich dietovat, ked piju len mliecko-a to k tomu kojim a davam pozor na to co zjem a aj odkedy sme zacali s prikramami, tak davam pozor co dam malej do ust, az si hovorim, ze prehanas..., teraz sme v stadiu mokvania,,,mamae porobene aj testy na potravin.alergiu a nic sa nezistilo,no tak neviem...

11kvetinka11

vyskusajte tekute bio colostrum je fantasticke, bez vedlajsich ucinkov, a zabera okamzite - su to totiz ciste prirodne imunoglobuliny vo vysokej davke.
Nemusite viac brat kortikoida a likvidovat si zdravie.

maik

Ahoj suns, prosim Ťa, napiš mi: marek.1@centrum.sk, pošlem Ti odb.príspevky aj z praxe od lekárov odbornikov, priateľovi sa dá účinne pomôcť, bez vedľ.účinkov. Je možná aj konzultácia. Pekný deň.

- mira

Základom sú bezlepkové obilniny, strukoviny, zeleniny, semienka a doplnky, ryby. strava je veľmi pestrá a chutná, ukážky pozri tu www.makrobio.wbs.cz

No, ľudia veľmi radi uveria, že stačí čárymáryfuk s tabletkami a budú zdraví. V skutočnosti sa len potláčajú signály - kontrolky, ktoré telo vysiela.

suns

ja mu chcem pomoct, ale ma stresy v robote a nechce prist domov hladny a jest iba par druhov zeleniny.. pred pol rokom som ho nahovorila na taku dietu - ziadne sladke a ni mliecne. Ekzem super na ustupe.. ale potom to zacal porusovat a vratilo sa to:(

- mira

Suns, takých ľudí je väčšina.
Chceli by zlepšiť zdravie, ale nie sú ochotní nič preto spraviť, maximálne užiť niekoľko tabletiek. Takto sa im problémy nahromadia, až raz vypuknú v plnej sile .../ a potom sa domáhajú účasti a súcitu nás ostatných/.

hlas

Skuste sa mi ozvat na email, vieme riesit aj atopicky ekzem, mam s tym skusenosti...bohuzial neda sa poradit jednou vetou.Rada vam napisem svoje poznatky...

suns

mira- toto presne má aj môj priateľ. Infekciu má v krvi, ekzém už 22 rokov od narodenia hlavne v zime.. len on je lenivý držať diétu.. chlap :( je mi ho lúto, ale to aloe vyskúšam, ďakujem:)

- mira

Misha, daj si do poriadku tenké črevo. Nejakú dobu drž bezlepkovú diétu bez mlieka a ml. výrobkov, zemiakov, ovocia, cukru a bielej múky. Jedávaj zeleninu a celozrnné obilniny bezlepkové /ryža natural, kukurica, pšeno, pohanka/, ryby, strukoviny, semienka a morské riasy na dodanie minerálov. Dobré na regeneráciu čreva je odvar zo škrobu kuzu. Dostaneš v biopotravinách.
Po prečistení ekzém ustúpi až sa stratí úplne.