nadmerne ochlpenie

Príspevok v téme: nadmerne ochlpenie
zufala

ahojte..prosim pomožte mi čomam robit...mam 15 a myslim že na moj wek som až nadmerne ochlpena na takych častiach tela na ktorych mi to dost prekaža..mm wela čiernych a dost viditelnych chlpov na bruchu a v oblasti bikin..ako mam toto ochlpenie odstranowat?myslite že vytrhawanie chlpkow z brucha pinzetov je vhodne?a čo s ochlpenim v oblasti bikin?

dazdofka

no na laser nejdem pretoze nemam 18 a moja mama o tom nechce ani pocut :( nedalo by sa to urobit neako aby to mama nezistila? :) kolko to asi stoji, len na hornej pere? :)

vanessa16

aky sposob odstranovania chlpkov by ste mi poradili? ja mam 16r.a musim sa holit kazdy den lebo napr. vecer sa oholim a rano mi uz zase trcia chlpky....je to strasneeeeee

dazdofka

mam 15 rokov, tmavo hnede vlasy a mam dost vyditelne fuzy. dost ma to trapi, kedze ich je velmi vidno. skusala som si ich vytrhat s pinzetou, ake to moze mat nasledky? narastie ich viac? alebo budu dlhsie? tmavsie? ako sa ich mam zbavit tak aby som mala pokoj aspon na par tyzdnov..popripade tyzden? :(

lessy

ja sa na to len chystam, takze neveim kolko to presne stoji, ale myslim ze to neboli, mozno trosku potom pali alebo svrbi...ale da sa to finacne zvladnut

lessy

ja som si take jemne vytrhavala pinzetou a len mi stmavli a boli silnejsie, tak som sa rozhodla pre laser, ktory to navzdy vyriesi

husenica

ja sa s tym trapim cely zivot, teraz je uz kopec moznosti, na tvar a bikyni uz dostanes vosky v drogerii, trocha to boli, ale vydrzis, najlepsi je epilator s ladom, tlmi bolest a efekt je asi 3 tyzdne. Da sa pouzit na nohy aj elekrtcky holiaci strojcek pre baby ja si holim nohy kazde 4 dni uz 20 rokov, takze nie si sama, my sme vsetky baby v nasej rodine takto postihnute ale da sa stym zit, su ovela horsie veci, ktore ta mohli postihnut