bozk

misula

mna raz tak uhrizol priatel do pery ze som mala problen aby sa mi to zahojlo asi tri mesiace.. mam rada vsetko zmierou aj ked som mu tusim aj ja raz trosku silnejsie:) ale prezil a lepsie ako ja:) a ja by som na seba povedala ze je moj zlozvyk hrizkat a cuckat aj jazyk:) neviem si pomoct:)

love doctor

a este ako. ale to musi vediet ako,, - na dolnu lahsi tlak , na hornu zas silnejsi.
naposledy som mal taku divosku ze som myslel ze zo mna vysaje zivot. ovladala tantru potvora - clovek sa uci stale :)))

monada

ja som priatela nikdy nekusla do pery ale do krku hokusem strasne rada s mierou samozrejme no on to nema rad zistila som tiez ze prechadzanim mojho jazyku po jeho perach ho stekli a to je urcite prijemnejsie ako nejake kusanie

matulo

tak mne sa to paci a aj do jazyka ked pohryzka trosku. prednedavnom som to spravil jednej babe a som myslel ze ma zje fuu (ale v dobrom)

Aťa

Tak a teraz neviem..s Ankou sme si písali v jednej téme o zmene priezviska...podľa Tvojej reakcie...asi si to nebola Ty, však? Dúfam, že sa nehneváš aspoň sme sa zoznámili..čauko

anka

aj tak ale nie kusat ako kusta..moj xalan tak uzasne tlakom posobi na pery ze sa idem zblaznit od statsia... tie jeho zubky..mnaaaaaaaaam

simona

heh ja mam strasne rada chalana mojho a tak dalej ale raz mi taku kusol do pery a do jazyku ze som myslela ze dostane odomna svoje myslim to v dobrom haha