Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

makky penis

Príspevok v téme: makky penis
karin

Prosim o pomoc,hlavne vas chalanov...mam problem s priatelom,vzdy ked sa chystame na pohlavny styk je vsetko v pohode a potom jeho penis zmakne nemoze sa do mna poriadne dostat,iba ak mu pomozem..a vlastne este nikdy sa mu nestiahla predkozka,tak neviem ci mu ju mam stiahnut ja,a aj sa bojim z mu ublizim,je jasne ze zo sexu nemame ani jeden nic..poradte co mam robit

MarioMaser

Určite je problém, buď v jeho vývine, alebo ak si aj často onanuje, tým sa krv často dostáva do penisu, a potom už jej tam toľko netečie a nieje tvrdý. Nech si onanuje tak max 4. krát týždenne, a ak to nepomôže tak nech vyhladá odbornú pomoc. Mám v zato že to nemá absolútne nič spoločné z skúsenostami alebo "prvým sexom".

Heinz-klátil

Takže zasa predpokladám váš nízky vek. Chlapec má zúženú "uzdičku" a nejde mu stiahnuť predkožka úplne. Keby mal rozum tak by s tým išiel doktorovi a nie to sa ešte pokúšať o sex kriste pane.

majmar

milá karin. tvoj priateľ pred tebou zrejme nemal žiadne sexuálne skúsenosti so ženami. sexu s tebou sa obáva a preto ten blok, ktorý spôsobí ochabnutie.. možno má fyziologický problém- zúženú predkožku a práve tá je príčinou jeho obáv. nejde mu stiahnuť predkožka za žaľud. to je absolútne nutné, aby mohlo dôjsť k bezbolestnému prieniku penisu do pošvy. myslím, že by si sa s ním mala otvorene pozhovárať kde je vlastne problém.. môže byť iba psychický, alebo kombinovaný aj s fyziologickým. potom by bol nutný drobný chirurgický zákrok- uvoľnenie predkožky, prípadne nástrih uzdičky-fenuloplastika, aby bol vôbec možný uspokojivý pohlavný styk. ale bez komunikácie to nejde.. držím vám palce!

zuzana175

ja som na sex cakala rok a pol.a dockala som sa.tiez sme mali podobny problem.no nakoniec sa to upravilo po niekolkych prestavkach a vtedy,ked som si predpisala HAK.bol si istejsi a tie prestavky urobili svoje:)drzim palce

alina

moznoze je tvoj priatel neisty sam sebou,mozno je neskuseny..ma obavy z toho aby sa i to co najviac pacilo..aj s mojim to tak bolo na zaciatku,stale mu hovor ze sa ti paci vsetko co robi,ze ta vzrusuje a snad to bude OK

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

makky penis - Fórum - ZDRAVIE.sk