Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Ja si myslím, že je dôležité nie len helicobaktera vyhubiť, ale zlepšiť natoľko imunitu, aby v budúcnosti neprežil. A čo povieš na toto RNG www.symbinatur.com Inak ďakujem za informácie.

RNG

Helikobaktera v 50tke ma skoropolovica americanov. Takze to nie je nievyhnutne katastrofa.
Prenos je zrejme rozny, lebo dosial nemaju nan v medickej literature specificke data.
Znacne sa da potlacit napr branim zinku a vybit kompletne koloidnou striebornou vodou.
Jedna forma zinku, zinc carnosine, patentovane pod menom PepZin je dokonca tak ucinna, ze znacne percento ludi sa len pouzitim tejto helikobaktera zbavi(teda na cas, lebo sa moze vratit spat)

RNG

doporucil na co?
Ak mas problemy s pankreasom to sa neda zastriet, naduva ta v crevach a obcas mavas hnacky bez dovodov.
Ciastocna naprava na to je brat enzymi , ktore chory pankreas nevylucuje dostatocne.
No a ked je tam este nakaza(zapal, bolesti) treba brat nieco silne antimikrobialne.
Na regeneraciu pankreasu je gymnena sylvestris, alfa lipoicka kyselina a sylimarin(vytazok z ostropestreca marianskeho=bodliak)

Navy

Ešte niečo ohľadom helicobaktera. Na začiatku leta som užíval antibiotiká na boreliózu, ktorú som mal, a tie antibiotiká, boli určené aj na helicobactera. rok pred tým, som bral niekoľko potravinových doplnkov, určených na helicobaktera. Aj tak som sa ho nezbavil. Nebude to tým, že nemám voči nemu dostatočnú imunitu? Však sa uvádza, že normálna imunita helicobaktera zlikviduje.

RNG

Osobne vela nedam na prakticke pouzitie tradicnych medicin, hoci su casto ucinne.
Totiz tradicne mediciny su casto zalozene na ciste viere, nie na naozajstnom biologickom chode v tele.
Tj dam na tie, ktore boli tradicne a teraz su preskumane modernou vedou a vybrane su z nich uzitocne casti na zaklade presnych davok a klinickych ucinnosti.Dnes mame dostupne moderne vyhodnocovacie metody a da sa zistit co pracuje dokonca aj pre co, nielen kopirovanie tradicnych receptov spred stoviek dokonca tisicov rokov.

Navy

Poslal som si mailom objednávku na vstupné vyšetrenie. Ja už nemám čo stratiť. Môžem len získať. A tých pár tisíc, čo ma to bude stáť, za ten pokus stojí.

Navy

Ak máš čudný tlak v hrudi, tak máš ťažko všetko ok. Telo nebolí len tak bez príčiny. To, že príčinu nevie zistiť klasická medicína, to nie je známkou toho, že máš všetko v poriadku.