Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

ooo

NAVY kedysi si tu dával link na ten test na DR, skúsim ho ja pohľadať, aby si CAT bola istá, či to má alebo nie :) podľa mňa tiež derealizácia

Navy

Derealizácia a depersonalizácia sa nediagnostikuje. To je prejav choroby. To sa nepovažuje za chorobu samotnú, len výnimočne. Ak chceš vedieť, aké sú príznaky, tak si prečítaj toto: cs.wikipedia.org
A čo máš robiť? Môžme sa o tom porozprávať tu: derealizacia.wgz.cz

cat

Navy: ale ved mne ziadna derealizacia ani depersonalizacia nebola diagnostikovana.Ako si mam byt ista ci to vobec je ono? Co s tym mam robit?

Navy

Cat, vydrž. Poradí Ti žena, ktorá to tiež mala, a ktorá sa z toho dostala. A nič si nevymýšlaš. Ten stav je reálny.

cat

Mam pocit,ze veci ktore by som mala urobit dnes,teda tak si ich naplanujem a neurobim ich dnes, stane sa katastrofa a ja ich neurobim uz nikdy,plus vycitky a citim sa potom ako v nejakom vakuu.

cat

Navy:A co ak si len vymyslam?? nieje to prave tak??
boze, preco mam zo vsetkeho take strasne vycitky?:( nedokazem sa sustredit, nic ma netesi,hroza....

Navy

Cat, popísala si jednoznačne derealizáciu a depersonalizáciu. Podľa mňa Ti šarapatí v mozgu fyzický toxín, rovnako ako mne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.