Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Čítajte viac

oli

leleka, keďže ťa tu znovu registrujem, prosím ťa vedela by si mi poradiť čo spôsobuje nadmernú až abnormálnu svetloplachosť očí( mám glaukóm). To je naozaj na nevydržanie,už som bola na viacerých vyšetreniach,pôjdem ešte na MR.

leleka

Osobne si myslim, ze velmi dolezita je psychoterapia. Spravne vedena psychoterapia a emocionalna ucast na pacientovych problemoch jednoznacne stav zlepsuju a vyrazne znizuju spotrebu liekov. Su vsak stavy, kedy naozaj je pacientovo prezivanie natolko nepristupne zasahom zvonka, ze nic ine ako lieky nepomoze. Ak zodpovedny lekar vidi, ze niekto neznestitelne trpi, ma pravo tomu choremu povedat-dajte si potravinovy doplnok? Ma pravo poslat ho sportovat, ked nezvlada ani cestu na WC a potrebuje pomoc na to, aby vypil pohar vody? Demonizovanie psychiatrie a psychofarmak vseobecne nikomu nepomoze. Samozrejme v praxi sa psychofarmaka velmi zneuzivaju, obzvlast benzodiazepiny. Tu by si mali do svedomia vstupit hlavne prakticki vseobecni lekari, ktori ich predpisuju plne priehrstia. Na druhej strane-niekto zobe anxiolytika a niekto Tramal. Tiez je to jeho volba. Je na lekarovi, aby si to ustrazil. lenze cesta najmensieho odporu byva najlahsia a recepty na oblbovaky pribudaju. Natiska sa vsak otazka: Preco ti ludia ich vyzaduju? Asi preto, ze nie su v psychickej pohode. A prave tu dochadza k castemu zanedbaniu starostlivosti.

help me

koli nemu sa snazim prekonat..a povedala som si ze uz takato byt nechcem!!!chcem schudnut, zmenit image..proste chcem byt uplne iny clovek a chcem konecne prestat pozerat na seba ako na tucibombu a aby sa nekrutilo vsetko okolo mna...pretoze zivot je o laske, stasti a plno krasnych veci...
doma nemam ziadne problemy..nic praveze je vsetko v uplnom poriadku jedina vec co ma v zivote trapi som ja...

a babulky chcem to zmenit...sice je to boj na dlhe trate ale chcem to skusit...

face

Ludia vedia byt niekedy velmi kruti a pre niekoho to moze byt velmi tazke pocut nejaku narazku na svoju postavu. Ak niekto take nico hovori, tak ver tomu, ze on sam ma so sebou problemy, ma komplexy a takto si ich riesi. Alebo je to jednoducho povrchne decko, ktore este nechape, ze zivot nie je o tom, kto kolko vazi, ale o tom co je v tebe. Je dobre, ze mas takeho priatela. Nema kazdy taku moznost. Aspon niekto. Asi si aj citliva osobka. A co doma? Mas nejake ine problemy?

help me

zuzi dakujemti velmi pekne...

som velmi rada ze tu su ludia co ma neodsudzuju koli comu mam tie depresie...

dakujem vam kocky..

zuzanka65

For help me: ...a nikto mi nevie pomoct =(...
Je jeden clovek na svete, ktory ti moze pomoct. SI TO TY.
Viem, urcite si toto uz pocula, mozno nie raz.
Mysli, oznac svoj problem, zisti si o nom co najviac, v tvojom pripade nastuduj si vsetko co mozes o depresii,
zisti si co pomaha a co konkretne pomaha tebe, potom zacni robit vseko pre to, aby si sa z toho dostala.
V depresii nemas na nic chut, nic ta nebavi,ale nemas chut ani takto zit dalej, tak si vyber. A dufam, ze si vyberies zivot v pohode a bez trapenia.
Mas to vo svojich rukach,nemusis byt dokonala, ale mozes byt stastna...

help me

face
no nebola som praveze nikdy taka..vies nikdy som sa nezaujimala aka som ako vyeram nic...potom som prisla na strednu a buuum...bolo to strasne..=(((kazdy den posmesky..=(zabavala som sa s priatelmi, chodila som von a uzivala som si zivot...potomako somschudla nasla som si priatela a zacala som sa normalne stravovat a on ma z toho trochu dostal..ale noo zase som v tom..on mi chce pomoct a neviem preco ale pomoc neprimam =((strasne ma to trapi ze koli mne nemozeme poriadne ani nikam ist =(((((( ja si poviem sto krat nebudem taka a nejde to =(mam strach...teraz sa pokusam schudnut ale nie tak drasticky...podarilo sa mi schudnut 3,5 kila..ale ani to nevidim..a aj to je moj problem..=(aj ked schudne nevidim to

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk