Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

RNG

Na tejto teme neuvadzam vobec svoje osobne nazory ani skusenosti, ja nemavam ani depresie(az na par dni do roka, ked mam pretazenie alebo problemy v robote) ani mozgovu hmlu a zamorenie tela neurotoxinmi.
Ja tu uvadzam len literatury od roznych alternativnych LEKAROV, co maju inaksi pristup, uspesny, nez predpisovanie patentovanych chemickych navykovych antidepresiv.
A ano, takyto pristup nielen "udrzuje" ludi s depresiami, ale im znacne depresia a ine nervove poruchy znizi, dokonca niekedy uplne potlaci.

Osobne si myslim, ze ludia ktori maju problemy si zasluzia vediet o kazdej novej uspesnej metode lekarov, nie len o tych, ktore oficialne uznava medicky priemysel.
Kto svojimi poznamkami sa snazi potlacit rozsirovanie tychto novych vedomosti, skodi mnohym, co by to mohli pouzit.
Co sa tyka Navy-ho ,ten pozbieral moje mnohe prispevky a dal ich na net pod strankou rng.nazory.sk
To jasne dokazuje, ako som mu pomohol a ako si to vazi.A to aj napriek tomu, ze tato problematika sa ma prakticky netyka, ja nemam ani mozgovu hmlu, ani ADD, ani caste depresie, a zistil som ze ani zamorenie candidu dnes(potlacil som ju castym branim oreganoveho oleja pri inych u mna od detstva castych nakaz horneho dychacieho traktu), ani zamorenie tazkymi kovmi, lebo test z ALA aj vo velmi velkych davkach mi nesposobil virenie ortute v krvi a tym mozgovu hmlu.

tmpr

Nemam pocit, ze mozgova hmla a radostne ody na samovrazdu su to iste.
RNG nikdy nepristupi na iny nazor, nez je ten jeho, aj ked vysledky mu nezodpovedaju.

RNG

Inac co sa toho tyka, ked dosiel navi na toto forum, pomyslal, na sebevrazdu, lebo napriek braniu vasetkych liekov, co mu lekario predpisali sa jeho stav natolko zhorsoval, ze mal sotva moment jasny.
Dnes moze aj niekolko dni po sebe jasne mysliet, ked sa prilisne nedetoxifikuje. Detoxifikacia totiz odburava ulozene toxiny najma z tukov v tele a uvedie ich do cirkulacie, kde sa cast vyluci. Ale zialbohu v cirkulacii sa dostava aj do mozgu(virenie) a na viacero hodin sposobuje mozgovu hmlu. Zialbohu ale inac to nejde odmorit, nez uviest do obehu tie rozne neurotoxiny a zaroven zablokovat/odstgranit vsetky ich zdroje(plomby, plesnove infekcie, aflatoxiny v jedle, tazke kovy v jedle...)

RNG

Kedze ja mam s s NAVI neustaly styk, viem, ze mu to pomohlo, hoci je ten proces velmi dlhodoby a pri chelacii sa vytvara virenie ortuti v tele, tj nemozno ju prevadzat s vacsimi davkami chelatorov.
A nie je sam, je to cela skupina, najdes ich na nete,s manozstvom prispevkov roznych z tej skupiny(Navi=Ivan)
derealizacia.wgz.cz
niektorym sa to zlepsilo rapidne, inym menej, lebo mali okrem ortuti v tele aj ine zamorenia, napr neurotoxiny z plesnovych a candidovych telesnych zamoreni, s ktorymi tak isto musia bojovat.

pozn.

pamatate sa ako tu kedysi pisal NAVY o skodlivosti liekov AD a ze on len dezoxiduje organizmus a tak sa lieci , zial nevyslo mu to a potvrdilo pravidlo , ze na deprsiu a dusevne choroby treba liecit lekarmi , nie prirodnymi doplnkami , potom by vsetky svetove celebrtity uz boli vyliecene a nepotrebovali by lekarov , toto napisal ivan ako smrt na psychologii.sk , mozete si to tam pozriet :

Autor: Smrť
Dátum: 06.01.2011, 00:37:20

Prečo ľudia odsudzujú samovraždu? Samovražda je útekom z pekla do života
, tak prečo ju ľudia odsudzujú? Prečo chcú ľudia aby človek
žil v pekle a bránia mu pekla sa zbaviť? Egoizmus? Neschopnosť vidieť veci v pravom svetle? Myslím že oboje. Len egoista nedokáže vidieť veci v pravom svetle. Možno ste videli filmy Milion dollar baby a Prelet nad kukučím hniezdom, kde hlavní hrdinovia pomohli hlavným hrdinom z pekla tohoto sveta. Tomu hovorím
súcit, tomu hovorím láska k blížnemu, tomu hovorím empatia. Žiadne falošné hranie sa na zachráncu života, ako sa iluzorne domnievajú tí, ktorí chcú za každú cenu "zachrániť" nešťastný ľudský život. Myslím si, že by sa ľudia mali
konečne naučiť rozlišovať, kedy život zachraňujú a kedy naopak. Ľudia ale nemajú cit pre túto skutočnosť a pri tzv "záchrane", mnohokrát predlžujú utrpenie človeka, takže namiesto pomoci mu len ubližujú. Pokiaľ "záchranca" nie je schopný "zachránenému" zabezpečiť lepší život, než by "zachránený" dosiahol smrťou, spravil chybu a má morálnu povinnosť mu túto smrť zabezpečiť. Ak tak neurobí, je to morálny zbabelec. Cením si každého človeka s citom pre utrpenie toho druhého
a opovrhujem s každým človekom, čo tento cit nemá. Hlavný hrdina s filmu Milion dollar baby pomohol svojej milovanej z pekla tohoto sveta a sám z neho odišiel, pretože už nevidel žiadny zmysel v ňom zotrvať. Tak koná pravý duch. Len ten kto nemá ducha koná inak. Pomôcť milovanému z pekla tohoto sveta je ten najláskavejší čin, aký môže pre svojho milovaného urobiť, keď vyčerpal všetky možnosti nápravy.
Možno to neviete, ale život smrťou nekončí. Pre mnohých život smrťou začína a zbavuje človeka nesmierneho utrpenia. Ak mu pomôžeme k takejto smrti, urobíme pre neho to najlepšie
čo môžme, a malo by nás to hriať pri srdiečku. Keby aj život smrťou nezačal, stále by to bolo lepšie než život v neznesiteľnom pekle.
Ja sa na smrť teším, pretože viem, že to je brána do oveľa krajšieho života.

Michael86

Ja mam depresie zo samoty zo zivota myslim si ,ze som prekliaty,ze vsetko je namierene proti mne neustale nestastie ci uz v laske ci v beznom zivote len nemo sa prizerám ako vsetci moji spoluziaci idu hore a ja padam coraz hlbsie a hlbsie a pritom bol najvacsi potencial vo mne ci uz v ucení alebo v sporte preco som stale sam co som iný ako ostatný chyba je v mojom myslení ?Mozno vela premyslam to je chyba som preucený ľavák na pravú ruku v detstve som bol u psychologa a ten mi povedal ze mam dlhe vedenie ludovo povedane ze zbytocne veci komplikujem a tak si komplikujem cely zivot vie mi niekto poradit ci sa to dá zmenit ?Moj neuspech aj ked v praci som uspesny a jeden z najlepsich no ten moj neuspech velmi rad zapijam alkoholom vtedy som na chvilku stastny a pozemske problemy ma netrapia no ked vytriezvem nastanu velmi tazke vycitky svedomia castokrat spojene aj s myslienkami na samovrazdu este som sa o to nepokusil no moje myslienky casto koketuju so smrtou mam kamaratov vela no tí ma len na zle navadzaju viem ze to mi nepomoze a neda sa snimi seriozne rozpravat o mojom probleme ja neviem co dalej no uz to dlho nepotrva ak s tym nic nebudem robit no lieky brat nechcem chcem najst zmysel zivota strateni a utopeny v alkohole verim ze este mam na to sily som bojovný typ cloveka no proti nestastiu bojujem marne ked s kazdej strany na mna číha

cova

uz viacej ako 10rokov beriem lieky tiapriadol niekedy mam aj psyshyche poruchy rychlo byvam nervozna,niekedy som bez nalady.beriem lieky 2krat na den triapridol.som vydata 30rocna nedoslychava. s manzelom chcely by sme babatko. chcem aby ste poradili co mam uzivat.dost casto mam nadchu.dakujeme pochopenie!!!