Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Čítajte viac

damian

Rozumiem Elesar, avsak v tomto pripade nejde len o lepsiu vstrebatelnost ci dljhsie zotrvanie v tele. Ak by len toto bol problem, pri vyskume by jednoducho podavali omnoho vyssie davky.

elesar

DAMIAN, NAVI...s tym magneziom myslim, ze to dobre vysvetlil RNG. oxidy su velmi malicke a tak sa lahucko z tela "vysmyknu" von. glycinaty, chcelaty su preto omnoho ucinnejsie aj v mensich mnozstvach. podla RNG je najlepsie vstrebatelnou formou mineralov laktat. osobne som si preto zadovazil magnesium laktat...dostat ho aj v nasich lekarnach...kto teda chce experimentovat, pytajte si v lekarni magnesium od firmy galvex (su to 500 mg tablety, v baleni je ich 50), cena nie je nijak hrozna, povedal by som dokonca, ze velmi prijatelna - okolo 75 sk.

elesar

FACE...prosim ta neblazni a tes sa z toho, ze sa mozes tesit :))) je lepsie byt zijuca mrtvola a bit sa do hrude s tym, ze nechcem ziadne lieky alebo je lepsie brat lieky a tesit sa zo zivota??? kto zazil depresiu, odpoved myslim pozna velmi dobre. takze hlavu hore. ja k stale hladam v depresii nejaky zmysel, ale keby ma poriadne prikvacila a nic by mi nezaberalo, tak sa vykaslem na cely zmysel a idem si dat predpisat lieky.

damian

Viem, ze kombinacie uvedeneho + zdrava strava plna ovocia a surovej zeleniny, adekvatny prijem cistej nesytenej VODY (min 2 l denne), + aktivny pohyb (min 1/2 hodiny deenne), ma velku nadej na zvratenie depresivneho stavu. Popripade, ku vsetkemu sa moze pridat aj dobra psychoterapia, terapeutom, ktory ma v zaujme pacienta, nie peniaze od pacienta, ovsemze.

damian

Navyse, UK National Institute of Clinical Excelence sa vyjadril aj o tom, ze St John's Wort (Lubovnik bodkovany) je tak efektivny antidepresant ako mnohe konvencne lieky, a v mnohych pripadoch este efektivnejsi, s minimalnymi vedlajsimi ucinkami.

damian

Ahoj Navy, obycajny magnesium nie je nicim horsi od specialneho. Avsak, v pripade depresie fungoval magnesium ako taurinat a glycinat v davke 125-300mg 3 x denne a pred spaanim. Studie uvadzaju rapidny revers akutnej depresie v priebehu 7 dni. Chemicke lieky zvycajne len acnu zaberat po 2 tyzdnoch, nespominajuc vedlajsie ucinky a ucinky, o ktorych ani sama medicina nevie.

damian

Ten amalgam je VELMI nebezpecny. Momentalne mam istu pani, ktora viac ako 13 rokov trpi epilepsiami (niekolkymi denne). Po vyzivovej liecbe sa jej stav velmi zlepsil, znizila niektore lieky a jeden uplne vylucile. Je na nepoznanie, ma energiu, zachvaty su viac ovladatelnejsie a tak. Avsak, ma v zuboch 8 velkych plomb a, co je zle, par ma na hornych stolickach. Jej zubarka ju odhovara od vymeny za biele ci keramicke.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk