Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Čítajte viac

smutniček

Ahojte prosim povie mi niekto ešte jeden jediny dovod prečo mam žiť?je toho tak vela prečo už nevidim dovod dalej bojovať a žiť- žiť na tomto poondanom svete...je mi hrozne..

jugoj

No nic nebudem tu otravovat ,budem musiet zavytat na nejake to posedenie ku psychologicke.Treba si to v tej gebuli poupratovat,lepsie sa mi tak rozmysla atd.ked to rozpravam nez ked len rozmyslam po tichu sam so sebou.
Treba tieto moje myslienky a aktivity ktore som vyviedol s tym chlastanim nasmerovat pre mna na uzitocnejsie ucely.A nie take ktora ma nicia,a pritom si vravim ze ma posuvaju vpred,mam chaos v hlave teraz poriadny radsej uz nic nepisem.

jugoj

Denz mavam take myslienky aj trebars ze ake to asi je vo vazeni a ci by som to tam vydrzal.
Ked som uz vyviedol so sebou toto normalne mam z toho zmeisane pocity,ved toto mi pripada ako sebadestrukcia.

jugoj

Praveze sa mi alkohol hnusi a po tomto duplom.Ja len tak rozmyslam preco sa to vlastne stalo a ze som tam sedel a logal do rana ten chlast.
Pritom som vedel ze to je zla kombinacia asi som to chcel vyskusat ci to tak je alebo co.

Denz

jugoj- neviem ako ta to vobec mohlo napadnut,ze si alkoholom precistis hlavu.......
A o to viac,ked uzivas lieky.
Ten bordel v hlave si si nie poupratoval,ale ty si si ho teraz aj rozfukal do kazdej miestnosti.

Som rad,ze ti to doslo a uz to viac nespravis.

jugoj

jo Denz ja s tym suhlasim ,len som chcel na to upozornit som teraz peknym prikladom na otazky ktore som uz cital od niektorych ludi.Ze co alkohol a antidepresiva a podobne tu vidia VYSLEDOK.
-Ako ked uz ide o mna osobne ja sa z toho vylizem a viem ze nabuduce uz nebude:)
Treba si inak vycistit ten bordel v hlave ktory som pravdepodobne mal preto som do tej krcmy aj isiel.
Len myslienky ako sa mi rozozieraju vnutornosti a poskodil si mozog a podobne to je hovadsky silne.
Ale ma to vyhodu aj ta depresia a a mania ci panicka porucha alebo ako to nazvata to :Nikdy nebudem alkoholikom:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk