Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Čítajte viac

Navy

Nie je nič neobvyklé, keď sú ľudia otrávený ortuťou liečený na príznaky
depresie. Mnoho doktorov im určí diagnózu: "depresia". Napriek tomu, že
depresia je mnohokrát prítomná, nie je zdrojom problému. Mala by byť
liečená iba na uľahčenie trápenia trpiaceho. Podstatný problém musí byť
identifikovaný a taktiež aj liečený. Liečenie depresie v tomto prípade je
ako každodenné podávanie liekov na tlmenie bolesti zlomenej ruky. Ruka
musí byť napravená a zasádrovaná!
detox.uforum.sk

Toto je len jedna z príčin depresie. Ak trpíte okrem depresie aj zahmleným mozgom, tak si prečítajte toto: detox.uforum.sk

Navy

Aj zo zážitku je úžitok, a keďže príspevok 96 je zážitok, tak je z neho úžitok. Dezoxidácia viem čo je. Zbavenie sa nánosu oxidácie, čiže pôsobenia kyslíka. 96, ja som desiatky rokov postupne otravovaný otruťou, a aj inými vecami, takže počítam s tým, že ešte také tri, štyri roky to bude trvať, kým sa úplne očistím.

nelyz

oprava ...zjavne nevies....alebo vies???
Ak vies tak pis tak, aby ti co trpia depresiou mali z tvojho prispevku aj nejaky uzitok.

nelyz

96 vies, keby si sa v skole dobre ucil(a), tak by si pisal(a) tak, aby navy tomu rozumel. Ale ja som presvedcena ze navy nevie co znamena slovo dezoxidovany a preto ti neodpovie. Ja zase poznam vyraz dezorientovany a to by celkom sedelo k tvojmu prispevku,lebo zjavne veies o com pises.

Navy

S fyzickou depresiou prichádza zákonite aj psychická. Takže ak sa človek naučí tú psychickú eliminovať, tak má aspoň o problém menej.

Názorná ukážka:
Mám depresiu z toho, že mi je dlhodobo špatne. = 2 problémy.

Mám prázdnu hlavu z toho že mi je špatne. Prázdna hlava je menej nepríjemná, než depresia, takže o problém menej:-))

Navy

Psychologická depresia je spôsobená nepríjemnými myšlienkami. Takže stačí sa zbaviť nepríjemných myšlienok, a je po takejto depresii. K tomu pomáha umenie meditácie. Meditáciou sa naučíte vyprázdňovať hlavu vtedy, keď chcete. Naučíte sa nemať v hlave žiadnu myšlienku, ak to potrebujete. Lepšie je nemať v hlave žiadnu myšlienku, ako neustále špatné. Takže toľko. A čo sa týka fyzických depresií? Nuž s tými to je ťažšie. To sa človek špatne cíti preto, lebo mu niečo fyzického dobre nefunguje v tele a mozgu. Treba len hľadať príčinu. Pretože keď ju človek nenájde, musí trpieť, či sa mu to páči, alebo nie. Tak, veľa zdaru.

ele

katzu lieky rozhodne teraz nevysadzuj, zvlášť teraz keď ťa čaká zmena.Neskôr uvidíš, možno sa to s tým spánkom upraví, hovorí sa, že dobre spí ten kto dobre bdie, budeš unavenejšia z roboty. Lekárka by nemala takto hovoriť,pretože ti tým akurát nasadila do hlavy myšlienku,že raz sa to môže vrátiť.

katzu

Ele, budem sa snazit... lieky budem este stale brat dalej, pretoze aj ked uz rok 3/4 nepracujem stale nemozem zaspat bez Triticcolu 1/3 tabletky... Bravala som 2/3 a teraz mi staci... Nespavam aj ked som uz nemala problem... je to hrozne. Nechcem sa znova trapit. Po 6 rokoch depresia prisla a lekarka mi hovorila, ze je tendencia opakovania... a mali sme aj v rodine :-(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk