Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

ewe12

NAVY mam asi 12 amalganovych plomb a problemy s nervozitou a uskostou,sem tam strasne depresivne stavy,myslis ze to moze byt tym..?poznas ludi ktorym sa to stalo z amalgamu?

Navy

Nie je nič neobvyklé, keď sú ľudia otrávený ortuťou liečený na príznaky
depresie. Mnoho doktorov im určí diagnózu: "depresia". Napriek tomu, že
depresia je mnohokrát prítomná, nie je zdrojom problému. Mala by byť
liečená iba na uľahčenie trápenia trpiaceho. Podstatný problém musí byť
identifikovaný a taktiež aj liečený. Liečenie depresie v tomto prípade je
ako každodenné podávanie liekov na tlmenie bolesti zlomenej ruky. Ruka
musí byť napravená a zasádrovaná!
detox.uforum.sk

Toto je len jedna z príčin depresie. Ak trpíte okrem depresie aj zahmleným mozgom, tak si prečítajte toto: detox.uforum.sk

Navy

Aj zo zážitku je úžitok, a keďže príspevok 96 je zážitok, tak je z neho úžitok. Dezoxidácia viem čo je. Zbavenie sa nánosu oxidácie, čiže pôsobenia kyslíka. 96, ja som desiatky rokov postupne otravovaný otruťou, a aj inými vecami, takže počítam s tým, že ešte také tri, štyri roky to bude trvať, kým sa úplne očistím.

nelyz

oprava ...zjavne nevies....alebo vies???
Ak vies tak pis tak, aby ti co trpia depresiou mali z tvojho prispevku aj nejaky uzitok.

nelyz

96 vies, keby si sa v skole dobre ucil(a), tak by si pisal(a) tak, aby navy tomu rozumel. Ale ja som presvedcena ze navy nevie co znamena slovo dezoxidovany a preto ti neodpovie. Ja zase poznam vyraz dezorientovany a to by celkom sedelo k tvojmu prispevku,lebo zjavne veies o com pises.

Navy

S fyzickou depresiou prichádza zákonite aj psychická. Takže ak sa človek naučí tú psychickú eliminovať, tak má aspoň o problém menej.

Názorná ukážka:
Mám depresiu z toho, že mi je dlhodobo špatne. = 2 problémy.

Mám prázdnu hlavu z toho že mi je špatne. Prázdna hlava je menej nepríjemná, než depresia, takže o problém menej:-))

Navy

Psychologická depresia je spôsobená nepríjemnými myšlienkami. Takže stačí sa zbaviť nepríjemných myšlienok, a je po takejto depresii. K tomu pomáha umenie meditácie. Meditáciou sa naučíte vyprázdňovať hlavu vtedy, keď chcete. Naučíte sa nemať v hlave žiadnu myšlienku, ak to potrebujete. Lepšie je nemať v hlave žiadnu myšlienku, ako neustále špatné. Takže toľko. A čo sa týka fyzických depresií? Nuž s tými to je ťažšie. To sa človek špatne cíti preto, lebo mu niečo fyzického dobre nefunguje v tele a mozgu. Treba len hľadať príčinu. Pretože keď ju človek nenájde, musí trpieť, či sa mu to páči, alebo nie. Tak, veľa zdaru.