Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

spoznajseba

Dobrý deň,

ponúkam pomoc pri liečení depresií, stavov úzkosti a pod. použitím techník: HAP, EFT, Qi Gong pre zdravie - qi matic a ďalších. Úspešnosť vysoká, vrátane vlastnej skúsenosti. Od detstva som trpela silnými depresiami a pocitmi úzkosti a strachu a tieto techniky doslova zmenili môj život, teraz pomáham druhým. Ozvite sa na: spoznajseba@centrum.sk, alebo na 0904 614 333

ADELL

Ahojte, som tu nová neviem ako to celé popísať, ale mam rovnaké alebo aspoň podobné problémy. Pocity úzkosti, nervozita do toho pár zdravotných problémov, najskôr som myslela, že keď budem chodiť medzi ľudí, že sa to zlepší, že pomoc od priateľov to trocha zlepší. Začala som však pociťovať nechuť ku všetkým ľuďom nič ma nebaví, to že som zavretá doma mi tiež veľmi nepomáha. V poslednej dobe sa absolútne nemôžem vyspať, a na jediné čo mam chuť je plač. Mam neustály pocit, že všade kde sa pohnem som proste naviac :(, prosím ak by mi niekto s vás vedel poradiť...

yvadasis

Ahojte, tiez som tu nova. A chcela by som sa poradit s niekym, kto ma skusenost s Trittico AC150. Stretli ste sa s tym uz niekedy? Vdaka

hetfield

yvadas kazde antidepresivum ma nejake vedlajsie ucinky,niekedy odozneju sami a niekedy je treba zmenit lieky porad sa s psychiatrom,ja sa na depresiu liecim uz 2 roky a stale nie som ok mam dost velke vykyvi nalady,jeden den mi je fajn a dalsi mam problem robit bezne veci

yvadas

layla chodis este na tuto stranku? Potrebujem si s niekym vymenit informacie,kto presiel liecbou depresie. Neviem ci stavy ako je triaska, nespavost, uzkost su normnalne pri zaciatku liecby alebo signalizuju, ze nieco nie je v poriadku. Dakujem

vavo

Osudova chyba lekarov martinskej psychiatrickej kliniky. Vysadili mi 6 mg rivotrilu v priebehu 4 dni. Ja som z toho dostal psychozu, z ktorej sa doteraz nemozem dostat. Mam sebevrazedne a vrazedne myslienky a tazku depresiu. Trva to uz tri a pol roka. Vyskusali mi uz asi 20 liekov a 10 elektrosokov. Ale nic mi nepomaha.

Janik4

Ahojte vospolok,

som tu novy. Tazko popisat, co prave prezivam, som desiaty den na paroxetine a zatial ziadna zmena. Nechut, unava, uzkost a neustaly strach + GAD. To su moji nepriatelia, s ktorymi bojujem uz dlhsiu dobu. Posledne 3 mesiace je to skutocne horsie. A len cakam a cakam, kedy bude lepsie. Kazdy den sa bojim vychadzat von, kvoli specifickej fobii (nie socialnej). Niekedy je lepsie, ked si dam aj Xanax. Skusal som cokolvek - lubovnik, vitaminy, tryptofan, zahrada, cvicenie, pobyt v spolocnosti a nic nepomahalo. Tusim skutocne zabera momentalne len ten Xanax. A cakam a cakam, kedy bude lepsie. Ako sa mate Vy ?