Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Navy

Večer. Nie som ani primitívny, ani jednostranný. Snažím sa poukázať na to, že psychické problémy môžu súvisieť s fyzickými poruchami, ktoré klasická medicína nerieši. Nikoho tu neurážam, len hovorím, čo som zažil, a čo som zistil.

Navy

Maja, pozri si, koľko psychických syndrómov môže sprevádzať leaky gut syndróm, alebo candida. Predpokladá sa, že každý 4.človek, má premnoženú candidu.
Psychické príznaky candidy: deprese, zapomnětlivost, poruchy koncentrace, zmatenost, apatie, nespavost, změny nálad, ospalost, halucinace

vecer

maja prosim ta nereaguj uz na tento primitivizmus cloveka zahladeneho jednym smerom a nenechavaj sa od takej nuly urazat prajem ti pekny vecer

Navy

Maja, teraz ti vymenujem psychické poruchy, ktoré môžu sprevádzať chronickú otravu ortuťou. Depresia, halucinácie, úzkosť, panická porucha, derealizácia.

Navy

Maja, prečo medicína hovorí o duševných poruchách, a nie poruchách postihujúcich dušu? Ono vôbec nie je jedno, ako sa to povie pre toho, kto je takouto poruchou postihnutý. A aj význam je iný.

Navy

Maja, lenže ja som chorý tridsať päť rokov, takže tu sa už nedá hovoriť o preventívnej detoxikácii, ale detoxikačnej liečbe. Prečo sa klasická medicína nevenuje detoxikačnej liečbe, keď je účinná, a keď už sa jej nechce venovať, prečo neposkytuje adekvátne hodnotnú náhradu liečby?

elee

Veď ty si maja25 napísala na začiatku že si lekárka, že patríš medzi odborníkov, tak chcem vedieť kto si. Je úplne logické a nad slnko jasné, že ty nie si odborník, že sa len snažíš ním byť. A kde si zobrala že vyšetrenie ŠŽ sa robí rutinne? Ak by si ty bola odborník tak tu nestrácaš čas a tvoje písomné vyjadrovanie by malo vzdelanejšiu úroveň.

maja25

postreh a podobné prispievatelky..som skutočne zhrozená z toho, ako málo o takejto castej chorobe, ako je depresia ludia vedia..
k obsahu Vašich prispevkov sa vyjadrovat nebudem..pravdepodobne za to nemôžete, ze rozmyslate ako rozmyslate..ci uz to je dané Vasimi mozgovými kapacitami, alebo výchovou.

maja25

"náhodou" sa moja zlatá žiadne vyšetrenia nerobia..a pri podozrení na depresiu sa vyšetrenie štítnej žľazy robí rutinne..a moja milá, čo mňa do toho, že Teba zaujíma, čo som ja zač ? mne je srdecne jedno, co Teba na mojej osobe zaujíma ..:-))chod studovat medicinu a ked skoncis tak sa predved aká si sikovná,....maj sa pekne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.