Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

RNG

luciano, klasicke antidepresiva dostenes prakticky od kazdeho lekara, v tejto teme sa snzim donies ine, ktore odporucaju lekari zaoberajuci sa s prirodnymi latkami. Vyhoda prirodnych je zrejma, kedze nemaju postranne ucinky, ako synteticke patentovane navykove drogy.
Nemyslim ze prilis zdoraznujem skodlive ucinky drog, zil som dlho za videl som plno ludi okolo seba s nasledkami dlhodobe uzivanych chemikalii.
Navi sem prispieva hlavne pre to zo po dlhodobom marnom brani antidepresiv konecne nasiel ine riesenie, ktore je aj ucinnejsie aj mu dava lepsiu kvalitu zivota.
Je z toho nadseny a chce sa so svojimi skusenostami podelit.
Pisat sem o klasickych antidepresivach nie je nic nove a neposkytuje ziadnu novy informaciu, ziadnu extra pomoc ludom, co maju rozne nervove problemy. Tieto prostriedky lekari velmi dobre poznaju a bez problemov kazdemu, co chce ich predpisu.

Suhlas, kritizovat je lahko, ale nastudovat si z novych literatur od roznych lekarov je ovela tazsie. Az bude mat niekto na to dost snahy, aj ja budem citat jeho prispevky. Ale prazdne mlatenie slamy, utoky na tych co pisu uzitocne metody,( ktore im pomohli alebo ich prevzali z medickej literatury lekarov, ktory prisli s inymi metodami a su uspesni,)
je len prejav zavisti, nic ine.
Nic viac neuspokoji primitiva, ako ked napr na televizi vidi vyznacnu osobnost alebo autoritu a najde na nej nieco, do coho by sa zadrapil a v svojichnociach tu osobnost ponizil.

suhlas

tato tema bola vzdy len NAVY to pravda suhlasim a kto ma iny nazor ako on beda mu !! nic sa v tejto teme nezmenilo

luciano

Navy a RNG majú určite dobré úmysly a svoje rady myslia úprimne, myslím si, že v ich postojoch je kus pravdy. Nesúhlasím však s tým, ako odmietajú štandartnú liečbu psychických ochorení a zbytočne dramatizujú negatívne účinky liekov

tema

TATO TEMA BY SA MALA SKOR VOLAT NAVY A JEHO DISTRIBUCIA PRODUKTOV OD RNG ... alebo LEN ALEN JA NAVY .. uz sem nikto nechodte nic sa tu nemenilo !!!

depkah

maja 25 dakujem za povzbudenie , aspon niekto tu poradi ..... moj postreh :to by sa potom ani cukrovari neliecili , ani ludia s vysokym tlakom by neuzivali lieky radsej by dostali porazky , ked tak strasne tie lieky skodia a ine zavazne choroby na to nas navadzaju taky ako navy a spol

maja25

Hlavu hore depkah..ak ťa konkrétne ešte niečo zaujíma a budem Ti vedieť odpovedať,poradiť rada to urobím.

depkah

pekne dakujem , idem pozriet na ten casopis co si pisala psychiatrie pro praxi touto chorobou trpim uz dlhe roky vyskusal som liecitelov, prirodne produkty , akupunkturu no skratka vsetko a vzdy pomohli len lieky ... ved to by sa tie celebrity v amerike neliecili po tych klinikach keby im pomohla alternativa pekny den prajem

elesar

FARMACEUT... ak menim nicky tak iba elessar a elesar, aby som sa nemusel neustale registrovat. takze tvoje dohady okolo mojich udajnych inych nickov su scestne. to len na upresnenie, odmietam sa tu dalej dohadovat s ludmi, ktori neprijmu iny nazor, ani keby bol ocividne spravny. budem diskutovat, ak bude diskusia na urovni...diskusia o tom kto ma aky nick a o tom, ze doplnakami si clovek iba skodi a nic viac, uroven nema.
p.s. rad budem "vyhadzovat" peniaze za doplnky aj nadalej :)))

maja25

To posudzuje posudkový lekár, ale o invalidných dôchodkoch pojednáva zákon 461/2003..tam sú aj uvedené choroby z povolania..a všetky s tým súvisiace veci.. v každom prípade kôli závažnej depresii ľudia do invalidného dôchodku odchádzajú..to je fakt..ale tu odporúčam poradiť sa s psychiatrom. Je dôležité kedy choroba vznikla, akého je stupňa, ako dlho trvá, ako obmedzuje život a všetky tieto veci musí revízny lekár komplexne posúdiť. ja by som sa najprv poradila so svojím psychiatrom, čo na to hovorí, akú máš šancu, a pokiaľ je aspoň malá šanca na úspech tak by som si koli depresii podala žiadosť na odchod do invalidného dôchodku..či už čiastočného, alebo úplného..to v každom prípade.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.