Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

layla

ach dnes som zase cely den doma s matkou..a uz mi z toho totalne sibe,klasika vcera sa kamosky dohodli uz s niekym inym a dnes isli trsat do disco baru-co teda nieje prave moj styl a okrem toho netancujem!Taakze pekne krasne cely vikend zase presedim doma,musim pocuvat matkine trapne reci a od nudy mi nacisto preskakuje a jediny kto je so mnou je stara dobra depka..vcera som na tom bola tak zle ze som sa chcela porezat s noznickami na ruke :(((ale nastastie som si to potom rozmyslela ..lenze ta bolest je doslova neznesitelna..vy ste to uz niekedy skusali?newiem ale zda sa mi ze sa ta bolest v hlave vykryje fyzickou bolestou a cloveku sa ulavi..hm...

mirka283

a nevieš ako sa dá proti tej depresii bojovať? a prekonať ju? lebo ja som na to ešte neprišla.. a bojím sa že sa tých depresíí už nikdy nezbavím, ja si proste nedokážem pomôcť, a cítim sa stále taká sama, nikto mi nerozumie, každý na mňa kašle a nikomu na mne nezáleží

mirka283

zase mám depresiu, je mi tak mizerne.. každý na mňa kašle, stále som sama, kamarátky asi si ani neuvedomujú že existujem, už ani telefón mi nezdvihnú, totálne na mňa kašlú, vlastne to ani nie sú skutočné kamarátky. skutočný priateľ sa nespráva tak ako oni. priateľ má v núdzi pomôcť. ja som sa niečoho takého v živote nikdy nedočkala. už neviem čo mám robiť začína mi šibať totálne.. ako mám bojovať s tou depresiou?? skúšala som všetko možné, naozaj, ale to nejde, ja už ďalej nemôžem.

jaja

baby aj ja sa cítim hrozne zle. mam strach že kamaratky v škole sa somnou prestanú baviť. lebo ja nebývam snimi na intraku. vkuse myslim len nato. nespím ani nejem. je mi z toho nanič. keby nemam priatela tak to ukoncim

mirka283

jeej dakujem :}noo ja som cez zimne bola tiez vacsinou doma ale ani sa mi necelo ist von..na vianoce som bola este celkom v pohode ale Silvester bol desnyyy...som sa pohadala s kamoskou tam som isla domov a cely silvester stravila sama lebo rodicia boli u babky,tak som len revala a rozmyslala ako sa ludia bavia a smeju..pripijaju na stastny novy rok...a ja tam sedim a revem..tak dufam ze nebude platit to prislovie ze ako na novy rok tak po cely rok..:(

mirka283

tak ti držím palce aby si čím skôr mala toho psíka :-)
ja sa tiež bojím že cez prázdniny sa na mňa zase kamošky vykašlú, ako vždy. aj teraz keď boli vianoce tak som celé prázdniny strávila sama, doma v depresiách.. takéto obdobie fakt už nechcem zažiť.

layla

Ani mne rodicia nechceli dlho dovolit psika..mala som skrecka no ale predsa len pes je pes..aa konecne som ukecala mamu tak dufam ze do jari ho budem mat.A ja chodim vonku len v piatok,sem-tam v sobotu-no lenze aj tak sa stale iba nudime vonku aa preto si niekedy kupime pivo alebo vino.. a to je super pocit ked je clovek v naladke tak sa mu cely svet zda taky pekny a zabudne na vsetky problemy..hoci to nie je riesenie..ked uz sa fakt vynimocne na nieco tesim tak nato..ale cez letne prazdniny som bola skoro cele sama,lebo kamosky mali brigady a nemali na mna cas a vtedy som prezovala fakt velmi tazke obdobie :(dufam ze tieto prazdniny to bude ine..

mirka283

jasné to je super nápad, kúp si psíka, určite ti to pomôže, a už sa nebudeš cítiť taká sama. a ja by som si strašne rada kúpila nejaké zvieratko, najradšej mačičku, ale bohužiaľ u mňa to nie je možné lebo rodičia mi to nedovolia. ale ak tebe dovolia tak si kúp. mne by veľmi pomohlo keby som mala domáce zvieratko.. ináč ty si na tom ešte dobre keď aspoň môžeš ísť s kamoškami vonku a trochu sa odreagovať. ja som naposledy s kamoškami bola vonku možno pred pol rokom.. teraz sa len učia a už pomaly ani neviem ako vyzerajú lebo som ich tak dávno nevidela.. už mi z tej samoty začína šibať fakt..

layla

Velmi by som chcela verit tomu ze to je v dospievani ale mna to zoziera uz cca 2,5 roka..mam stavy kedy je to lepsie ale kedy zase velmi zle..vlastne uz ako dieta som vzdy bola taka divna :(snazim sa nejak nato nemysliet napriklad ked sme s kamoskami vonku niekde v bare a bavime sa je to fajn ale akonahle pridem domov tak to zase na mna pride a citim sa taka strasne sama.neviem ci to nieje trochu odveci otazka ale som rozmyslala ci by mi nepomohlo keby som si kupila psika,pretoze mam velmi rada zvierata a myslim si ze si s nimi lepsie rozumiem ako s ludmi..no a mozno ten psik vnesie radost do mojho zivota..inaak momentalne pocuvam krasnu pesnicku od Garyho Julesa-Mad World..akoby ten text pisal na mna..