Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Čítajte viac

RNG

takze podla tej literatury ked mas v moci viac ako 10 mcg Hg na liter(10 ppb), telo je znacne zamorene a snazi sa to vylucit.

Navy

Tu som stiahol z jednej českej stránky príznaky chronickej otravy ortuťou. samozrejme to nemusí byť 100% smerodatné, pretože niekedy sú tie príznaky dosť špecifické: fakty.wgz.cz

Navy

Mendy, ak máš akné tak tu máš stránku www.prozdravi.cz. Ak si tučná, tak tu máš stránku www.prozdravi.cz. Ak máš depresiu aj z iných vecí, tak detoxikuj, upraví sa Ti zdravotný stav, vrátane depresie.

mendy

Ahojte,ja mam tjez 16 rokow a trpim depresiami,nic ma tiez nebavi,kebyze zacnem niekde chodit,bojim sa zas nowy kolektiw a tak,takze prevazne som doma,citim sa bezpecne,mam aj depresie zo svojho vzhladu a mozno preto ludja odo mna odbacaju mam strasne vyrazky,som tucna,tvar mam ako zemiak velku no katastrofa prosim poradte co by som mala zmenit aj spravanie,a aj vyzor

Navy

Elesar. Je Tvoja depresia stav duše, alebo stav, ktorý musí Tvoja duša znášať, či sa jej to páči, alebo nie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk