Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Elesar. Je Tvoja depresia stav duše, alebo stav, ktorý musí Tvoja duša znášať, či sa jej to páči, alebo nie.

majo..

OOO, naco este cakas. Odstranenie ortuti z organizmu moze len prospiet, otraveny je viac menej kazdy, nezavisle od poctu amalganovych plomb, len kazdy ma ine preddispozicie organizmu sa s tym vyrovnat. Mozno ta to z uskosti uplne nedostane,ale zarucujem ti, ze ti to urcite pomoze k zlepseniu. Pozri si stranku derealizacia.wgz.cz, tam najdes vsetky potrebne informacie.

rencaa

adame.. ako uz napisal elessar, presne tak, bud je z neho melatonin, alebo serotonin.
..
face.. ja sa radim tiez ;)
..
navy.. dnes mam vysledok z denzitometrie - nalez zodpoveda veku, takze osteoporoza to nie je.
ale zjavne na snimku vidiet vychylenie stavcov.. uvidim teda co ukaze CT.

elesar

FACE...uvidis, aka zabava z toho bude po par tyzdnoch, a to uz nehovorim o tom, ked to budete spominat na stretavkach po niekolkych rokoch.
...no vidis...nechcela si tam ist a aka zabava sa z toho nakoniec vyklula :)))

elesar

GAPETINI... ano ja viem, velmi som to zjednodusil, v podstate ten moj prispevok mal odrazat to, ze clovek vynaklada obrovske, obrovske usilie na to, aby mu bolo fajn, pricom staci mensi stres a je tam, kde bol predtym. niekedy sa to poto javi ako boj proti veternym mlynom. aj ja by som niekedy uz chcel mat konecne pokoj, zit si svoj zivot bez depresie miesto toho aby som sa casto premahal a bojoval s tym, co ma stoji nemalo energie...ale to bol iba taky "vylev" :))) v reale si velmi dobre uvedomujem, ze sa na ziadne lieky spolahnut nemozem, naopak, musim k tomu pristupovat aktivne nech to stoji co to stoji...presne v duchu toho, co tu casto pisem :)))

Navy

Mne sa stav zlepšuje, aj napriek počasiu. Dnes si môj zubár objednal DMSA. Povedal mi, že tiež trpí depresiami, chronickou únavou a úzkosťami.