Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

RNG, ten koriander, do akej výšky je najlepšie ho nechať dorásť, aby som si z neho mohol uždibávať? Ako rýchlo rastie?

Navy

Ľudia, kašlite na negatívne emócie, tie teraz nikomu nepomôžu. Je jasné, že každý by mal svoju psychiku stabilizovať tak, aby si ňou pri svojej chorobe neubližoval. Potom je čas riešiť svoju fyzickú stránku. Kto z vás si myslí, že na vine vašich problémov je vaša psychika? Ja si to o svojej psychike nemyslím ani náhodou. Ja totiž nemám psychický problém ani so sebou, ani z nikým. Psychicky som úplne v pohode. Ak by na mňa netlačilo to nepríjemné fyzično, tak som ako v raji. Po trojtýždňovej detoxikácii od toxických kovov, som na tom oveľa lepšie, takže moja psychika dostáva oveľa menej zabrať. Je oveľa menej zaťažovaná. Tramal. On je fakt návykový? 5 dní, mi nebolo tak špatne, že by som ho potreboval. On je návykový len vtedy, keď vám je špatne. Keď sa vám polepší, ani si naňho nespomeniete.

RNG

navi, z liquid zeolites sa brali 2x20 kvapiek=2400 mg. To mi znie trochu silnejsie, ako ten uvedeny preparat aj co sa tyka humickej kyseliny.Lebo obsah bol zeolity v humickej kyseline.
100 mg sucheho koriandra sa rovna 1 gramu cerstveho.
Ak si vyrobis natierku(pesto) podla navodu, co som tu napisal, dostanes denne mnohokrat viac.
A na cilantro(koriandrovu vnat) potrebujes len par semien a 2-3 kvetinace, a mas na mesiace velke davky cilantra cerstveho v dome.

cat

Furt to iste dookola. Teoriu ovlada kazdy, horsie je to uz s praxou, co?
vy si myslite ze ma mozete sudit? toto fakt nepotrebujem.
Ja, aj ked padam,tak vzdy vstanem,neostavam lezat.A ked sem par krat napisem a vy sa domna hned obujete, nieje to vtedy,ked som na dne, najprijemnejsie.
Takze dik za pochopenie.Mozno hovorim za viacerych. THE END

elesar

XXX...velmi jednoduche - som registrovany ako elessar, ale ked sa mi nechce zakazdym registrovat, tak sa jednoducho prihlasim ako neregistrovany elesar. v tom tkvie to tajomstvo :)))

sunnie

Cat, ty si myslis ze robis, ostatni si podla diskusie asi myslia, ze nerobis. Pre kazdeho je to jeho utrpenie najtazsie. A nikto sa urcite nechce takto trapit do konca zivota, to uz by bol riadny masochista :) Ja si myslim ze kazdy robi co sa da vramci moznosti.
Samozrejme ze clovek musi trosku aj pracovat sam na sebe, nie je to len o liekoch.

Navy

Oli, toto je zloženie:
Vitamíny:
vitamín C: 100.0 mg; 166% RDA
kyselina askorbová: +
Rastliny:
byliny:
humifulvát: 75.0 mg
koriander (Coriandrum sativum): 100.0 mg
vodné rastliny:
chlorella: 100.0 mg
zelenina:
čierná reďkovka (Raphanus Sativus Niger): 100.0 mg
Aminokyseliny:
L cysteín: 75.0 mg

Zloženie to má dobré, len napríklad dávka chlorely je len 100mg, čo mi pripadá dosť málo. Dr. Klinghardt, expert na detoxikáciu radí podstatne väčšie množstvo chlorely. Však ak chceš, tak si tie množstvá porovnaj Tu:
www.paprsky1.de . Ale zas tam je humifulvát ktorý neviem, v akom množstve koľko toxínov dokáže vytiahnúť z tkaniva. Najlepší je predsa len DMSA, ten už je vyskúšaný ako úspešný. Respektíve poznám ľudí, ktorých zbavil toxínov. O Mészarosovi akurát viem, že existuje.

cat

neurazila som sa, iba sa ma to trochu dotklo. A to je rozdiel.A tym,ze som povedala ze robim vsetko pre to aby mi bolo dobre,jasne,ze som to nemyslela uplne doslova.A myslim, ze ja si svoj zivotny styl menim uz dost dlho a efektivne.

zuzanka65

Zaujímavé, akonáhle niekto povie pravdu ohľadom pozorovania sa a snaží sa inému poradiť zmenu životného štýlu, ten druhý sa urazí. Zdá sa mi však, že je to len momentálna reakcia, keď dotyčný o tom porozmýšľa, ukludní sa, väčšinou zistí, že ten kto ho "kritizoval" mal vlastne pravdu. Vždy sa dá niečo v našom živote zmeniť a nikdy nerobíme pre seba všetko, čo by sme ešte mohli spraviť.