Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Face, chápem Ťa absolutne. Strach z budúcnosti, a brať smrť ako vykúpenie, je typickým prejavom otravy ortuťou:-)))

face

Dnes som bola u cvokara a povedalaa som mu o tom mojom panickom ataku. Tak normalne akoby ma vysmial, ked som mu povedala, ze ake myslienky som mala. Ze druhy maju strach, ze zomru a ja sa bojim, ze ma nevezmu na vysku. No tak ale sorry, kazdy ma uplne ine priority. Pre mna by to bolo horsie ako smrt, pretoze smrt beriem ako vykupenie, zaciatok niecoho krasneho. Ale ked musim zit, tak to je ine. Jasne, ze mam strach, co so mnou bude. Ved to je uplne normalne. Som z neho znechutena, potvrdzuje sa mi moja mienka, ze vacsina psychiatrov ovlada len chemiu ale nic co sa tyka psychologie. Neviem, ci ma chapete, lebo inak to neviem povedat ako to myslim.

face

Elesar, vidis, na ten nick som uplne zabudla:))) Pomaly sa zbavujem vsetkych takych veci. Najtazsie to bude s vybijanym opaskom. Ten mam moc rada:) Zda sa mi, ze sa celkovo menim. Myslim konicky, myslenie, niektore moje crty...Ale mozno to je len prechodne obdobie (co pevne dufam, ze nie je a uz sa nikdy nevratim do zlej minulosti). Ja poznam kopec ludi co pocuvaju metal a vyzeraju byt uplne v pohode. Tiez som nad tym casto rozmyslala, ze ako je to mozne. No ale poznam aj takeho, co dostal schizu a z velkej casti na tom zasluhy hudba. Ale to je uz extrem. Inak, celkom nahodou som sa dostala k aromaterapii. Skusali ste to niekto? Nemyslim tie lacne olejceky, co predavaju hocde. Ale kvalitne prirodne silice. Su rozdelene podla svojich ucinkov a niektore maju aj napriklad antidepresivne, ukludnujuce a sedativne uciky. Jeden som si kupila. Je to velmi prijemne a trosku to aj pomaha, ale skor na take slabsie depky.

face

No mam taky problem, ze neviem co mam dalej v zivote robit. Chcela by som ist na vysku, ale pritom uz nemam chut studovat. A aj keby som mala, tak neviem kam by som mala ist, lebo ma bavi z kazdeho trosku, ale nie jedno a dokonale. A keby som nesla na vysku, tak sa musim zamestnat. A co? Skoncim niekde v Bille za pokladnou a cely zivot mam v haji. Chcem robit nieco, co ma bude naplnat. Ale sama neviem co. Poviem vam moj ideal prace- aby ma to bavilo, aby som zarabala vela a skoro nic nerobila:-DDD

Navy

Tú webovú adresu špatne zaregistrovalo, takže skúsim ešte raz. Ak sa to nepodarí, tak si na tej stránke kliknite na výrobky, tam na špeciálne výrobky, a tam sa to volá Kovový štít Dr Meszárosa.
-odkaz odstránený-

Navy

Tí, čo si chcete skúsiť detox od ťažkých kovov, vrátane detoxu mozgových buniek, tak je tu k dispozícii -odkaz odstránený-. Najúčinnejšie to bude pre tých, čo nemajú amalgámi v ústach. Koriander sa údajne dostáva do slín, takže by sa mohol zvýšiť podiel amalgámovej ortuti v tele.