Systémový lupus erythematosus (SLE)

Príspevok v téme: Systémový lupus erythematosus (SLE)
maťa

...pekný deň, zatiaľ nepoznám osobne človeka, ktorý trpí rovnakou chorobou ako ja (SLE) a tak mi napadlo, že možno na tejto stránke sa nájde niekto,kto má rovnaký osud ako ja a trápi sa s lupusom.

------------------------
Ahojte... tato tema ma uz vela prispevkov. Verim, ze sa v nom najde aj vela "dobrych rad".

Pomozte nam ich najst a oznacte ich pomocou nasej novej funkcie. Urcite ste si ju uz vsimli....

rudolf

Ahojte tak už máme doma zavedený INTERNET, takže možte písať a ja budem mať času Vám doma odpovedať. Ináč je to o.K.. Pred chvíľou sme sa vrátili z Prahy , boli sme tam na výlet u švagrinej. Pozdravuje Vás Kamilka a Rudo :-)))

Andrej

rudolf,
vydim posledny mesiac slabu aktivitu v tejto teme... mozeme tomu nejako napomoct ? Posli prosim nejake info cez pripomienky.
Dakujem

agatulen

Ahoj holky, otěhotnění s Prendizonem i Medrolem je možné,dokonce je to jediný lék, který v těhotenství vůbec nevadí, protože se k detatku nedostane, proste si ho tělo zmetabolizuje a přes placentu nepřestoupi!Takže berte, nebrat je větší riziko -protože v těhu může lupus vzplanout, ale nebojte se a pořádne si předtím prostudujte tyto stranky,je tam o těhotenstvi nesmírně mnoho,čemu nebudete rozumnet,ptejte se pod člankem nebo napište v rubrice - Pište mi - je muj mailik. Co vim, povim!

Zkratka na stranky o těhotenství:
www.lupusinky.estranky.cz
Nejlepsim lekem na strach z lupusu je hodně toho vědět!!!!!Jo a taky mít dobrého doktora a otěhotnět plánovane po poradě s ním...:o)))
papa
Agata

marcia

Mirka 912:
ahoj Mirka,ja som nejako podobne natom ako ty,tiez som odmietala jest lieky na lupus,a da sa povedat ze doteraz sa s tym nejako zahravam,chvilu beriem,potom zase nie..predpisali mi prednison,ale ked som si precitala neziaduce tak sa mi odnechcelo to brat..tiez by som sa chcel liecit radsej prirodne,bylinami,cajmi,akupunktura atd,ale neviem kde mam hladat pomoc..a navyse zijem v zahranici a som uplne vystrasena ked som si precitala ze na lupus mozes aj umriet..boze to nato naozaj neexistuje ziadna liecba??niekedy som strasne unavena,mam problemy aj s kozou,ale iba niekedy nie stale...a navyse mi biju biologicke hodiny a chcela by som dieta,prosim poradte je nebezpecne otehotniet ked beriem prednison??dakujem vopred za kazdu odpoved..