Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Systémový lupus erythematosus (SLE)

Príspevok v téme: Systémový lupus erythematosus (SLE)
maťa

...pekný deň, zatiaľ nepoznám osobne človeka, ktorý trpí rovnakou chorobou ako ja (SLE) a tak mi napadlo, že možno na tejto stránke sa nájde niekto,kto má rovnaký osud ako ja a trápi sa s lupusom.

------------------------
Ahojte... tato tema ma uz vela prispevkov. Verim, ze sa v nom najde aj vela "dobrych rad".

Pomozte nam ich najst a oznacte ich pomocou nasej novej funkcie. Urcite ste si ju uz vsimli....

Dana D

Ahojte všetci.Akosi sa nám už nechce písať.Zaujímalo by ma ako sa všetci máte a čo máte nové.Ako sa má Kamilka?Dominika sa má celkom fajn až na tie naše trombocyty.Má ich byť 150 000 a Domka má len 49 000.Takže zasa málo.Napíšte prosím ,aby sme sa zasa skontaktovali.Takáto komunikácia bola celkom fajn.Tak vám želám pekný den a veľa zdravia.Dominika s maminou

agatulen

Ahoj, jak to,že v novém roce tady diskuse "umrzla"?Vždyt už je obleva...teda u nás v Čechách..:o)))
Máte se?Na lupusinkách spousta novinek:
www.lupusinky.estranky.cz

chystá se i časopisek číslo 2,kdo máte zájem,písněte svůj mail na tomto odkaze:

www.lupusinky.estranky.cz

Pozdravuje vás všechny a přeje jen zdravíčko
Agata

maťka

... nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a lásky a rodinnej pohody požehnane... úspešný rok 2009 Vám všetkým zo srdca želá Maťa...

Dana D

Nech sa všetká starosť zruší,nech zavládne pokoj v duši,čo bolelo,nech sa zhojí,čo tešilo nech sa zdvojí.Krásne a šťastné prežitie celého roku 2009 ,hlavne veľa zdravia želá Dominika s maminou a ocinom

Dana D

želáme vám všetkým krásne prežitie Vianočných sviatkov,veľa zdravia,šťastia,darčekov a rodinnej pohody želá Dominika s maminou

agatulen

Ahoj,nechci rýpat,ale tvrdí-li RNG,že všechno souvisí s lymskou boreliosou...není to moc založené na pravdě.
Já chci pozdravit všechny lupusinky / i RNG/ k vánočním dnům a popřát pohodu v duši,která se potom pozná i v okolí...Užijte si Vánoce a další volné dny a v dalším roce zase "naviděnou"!
:o)
agata

RNG

bakerova cysta(popliteal cyst) castom suvisi s limskou boreliozou a tak isto SLE suvisi s limskou boreliozou
Takze treba adresovat skrytu limsku boreliozu alebo ine mozne priciny roznych autoimunnych chorob, ako som naznacil v teme "autoimunne choroby".
Cysty inac su telesne "smetiska a pre to sa daju odstranit enzymatickym cistenim, co pomaha aj pri SLE, kde zapaly su vysledkom urcitych zamoreni tela(hlavne toxiny z roznych mikrobialnych pricin"autoimunnych chorob")

RNG

bakerova cysta(popliteal cyst) castom suvisi s limskou boreliozou a tak isto SLE suvisi s limskou boreliozou
Takze treba adresovat skrytu limsku boreliozu alebo ine mozne priciny roznych autoimunnych chorob, ako som naznacil v teme "autoimunne choroby".
Cysty inac su telesne "smetiska a pre to sa daju odstranit enzymatickym cistenim, co pomaha aj pri SLE, kde zapaly su vysledkom urcitych zamoreni tela(hlavne toxiny z roznych mikrobialnych pricin"autoimunnych chorob")

monika h

ahojte, máte niekto skúsenosti s bakerovou cystou? Reumatologička mi pred dávnejšou dobou hovorila že ju zrejme mám, ale že kým nerobí problémy, tak s tým netreba nič robiť. Od včera ma dosť bolala noha a dnes už ledva chodím a mám koleno zozadu dosť opuchnuté. Na internete som sa dozvedela, že súvisí so systémovými ochoreniami aj s trombózami (už som mala 2x). VIE MI NIEKTO PORADIŤ PRVÚ POMOC? Teraz sa mi dosť nehodí behať po lekároch, lebo na utorok idem kvoli SLE na pulzy.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Systémový lupus erythematosus (SLE) - Fórum - ZDRAVIE.sk