nešťastná

Príspevok v téme: nešťastná
vivihaba

Som veľmi nešťastná.Som rozvedená 5 rokov a mám jednu dcérku.Manželstvo skončilo kvôli manželovmu alkoholizmu a milenkám.Oporou mi boli rodičia, ktorí mi veľmi pomáhali, ale teraz sa to totálne všetko zrútilo.Pred tromi mesiacmi som sa dostala do vzťahu s mužom , ktorý bol odo mňa starší o 25 rokov, poznali sme sa dlhšie už z videnia, ale v tú dobu sme sa dali do reči a zistili sme že si rozumieme, máme si čo povedať. On bol sám, manželka odišla do zahraničia, kde si našla iného , ešte stále bol ženatý ale rovod chcel dotiahnuť do konca.Tento vzťah som tajila pred rodičmi, lebo som vedela, že oni s tým nebudú súhlasiť.Pred dvoma týždňami nás spolu videli a odvtedy som mám zo života peklo. Nedajú si nič vysvetliť, vzťah som ukončila, zostala som sama.Pre nich som mŕtva, lebo som im ublížila. Lenže ja som im nechcela ublížiť,chcela som, aby sme konečne boli šťastné a takto to dopadlo.Niekedy mám chuť skončiť so všetkým, ale drží ma tu moja dcérka, moje zlatko.

vivihaba

Neviem o čo im ide.Veď som to úprimne oľutovala, zaprisahala som sa pred nimi ale oni nechcú ani o tom počuť.Neviem ako dlho to vydržím,už som s nervami pomaly na dne, ešte k tomu všetkému ma čaká skúška, lebo externe študujem na výške 5 rok, neviem ako to všetko zvládnem.Vravím si, že to musím zvládnuť, ale niekedy ma to privádza do zúfalstva,a vtedy mám sto chutí zomrieť.

[zruseny12]

CO TA CHCU PSYCHICKY ZNICIT,NEPOZERAJU,ZE MAS DIETA O KTORE SA TREBA START...VED NAKONIEC UBLIZIA NIE LEN TEBE,ALE AJ VNUCKE...

[zruseny12]

Ty si jedine urobila jednu chybu mozno,ze ste to tajili,a prave preto si myslia o tom vztahu ktovie co,ale myslim si,ze nas taky starsi ludia este preziju,tak preco ich uz odteraz niekto pochovava,ved oni maju lepsi korienok ako my mlady.Nas zabije stress,ani sa vysokeho veku nedozijeme...a ked si sa s nim mala dobre,tak co.Dnes davali Vendulu Svobodovu a ta mala rozdiel az 33rokov tusim...a co?ved dnesnej dobe su vselijake pary...

vivihaba

Viem, spravila som chybu. Ublížila som rodičom,lebo oni mi vždy chceli a chcú len dobre.Ľutujem to , čo som im spravila, ako veľmi som im ublížila, ale myslím si, že nie som ani prvá ani posledná,čo sa zaplietla so starším mužom.Keby chceli, odpustili by mi a dali by mi poslednú šancu, aby som im dokázala, že nie som taká, akou má vidia oni.Nechala som sa uniesť citmi, ale vedela som, že ten vzťah nemá budúcnosť. Chcem sa im ospravedlniť, prosiť ich o odpustenie, o poslednú šancu ale nie je s nimi reč,nechcú si to dať vysvetliť.Keď im zavolám, pošlem smsku len mi škaredo nadávajú, nevypočujú ma. Som tá najhoršia a najposlednejšia.Neviem už čo mám robiť.

agape

rodicia su v soku a pravom,vsetci ste proti nim,ale viete si to predstavit?ved ten napadnik je v ich veku!chcu pre dceru len to najlepsie a takto si to nepredstavovali.co bude o 10-15 rokov?moze to byt uz dedusko o palicke o ktoreho sa bude musiet starat. 25 rocny rozdiel nie je sranda.nezahod mladost,city prehrmia,vieme to vsetky. rodicia maju rozum,posluchni ich.3 mesiace ti predsa nemozu znicit zivot.zmobilizuj vsetky sily a zacni zit.mozno s rovesnikom...

vecernica

A ako rodicia brali ex-manzelovu neveru a alkoholizmus a tvoj rozvod?(Ked su taky konzervativny)S tym ze ti nepostrazia malu ked potrebujes je to hlupe vydieranie.Predpokladam ze ten tvoj o 20 r starsi je priblizne 50-tnik.TO v muzoch oziva druha mladost a mozno aj chut este nico v zivote dokazat a kludne by mohol byt dobry otec.Je tiez pravda ze 50 tnici maju radi 30 tnice a malokedy si hladaju rovesnicky.Urcite to s nim skus.Problem kde dat dcerku by mal riesit aj on.Nedaj sa zdeptat obcas treba postavit rodicom na odpor aby sa sami spamatali.

[zruseny12]

Ked sa to neda nijako vysvetlit,tak preco sa trapis?daj sa naspat do kopy z tym clovekom a hotovo...nebudes sama,on Ti v tom pomoze.Ty si sa rozisla koli rodicom s tym chlapom?

vivihaba

Son zúfalá, neviem ako ďalej.Nedá sa to nijako vysvetliť.Počúvam len samé oplzlé nadávky na moju adresu, a kopu vymyslených vecí, ktoré nie sú vôbec pravdivé.Nemám u rodičov vôbec žiadnu pravdu.Neviem čo mám robiť, poraďte mi niekto.Podľa nich som len k...a, ktorá si ľahne s hocijakým mužom do postele. Lenže toto všetko bolo o láske, ktorú sme k sebe cítili obidvaja.Neviem ako ˇalej, potrebujem zohnať nejakú paniu na stráženie malej, ale nemám ani predstavu čo stojí den stráženia. Neviete to niekto? Dokonca tvrdia, že aj malú nahováram proti nim, a máme im dať všetkým pokoj. Celé noci nespím, veľmi ma to trápi, neviem ako ďalej žiť, bojím sa že to nezvládnem, lebo ja už takto žiť ďalej nevládzem.