Ako ho dostat?

Príspevok v téme: Ako ho dostat?
sasenka

Mam 20rokov myslim,ze som dost pekna,postava aj vsetko,plno chlapov slinta,lenze ked ja chcem len jedneho,padli sme si do noty aj vsetko.Bol na mna mily,pisal mi volal,lenze on bol zadany.To mi az tak nevadi,pretoze to chapes ta jeho frajerka je o dost starsia a on je od nej mladsi,lenze ja strasne chcem aby som ho dostala nejak zvabila ale ja neviem ako,aby na nu skratka zabudol,ved ona je nanho aj tak taka zla:(ani s ami nepaci teraz odisiel na dva tyzden prec a ja mam cas rozmyslat ja neviem podla mna musi existovat nejaky trik.Viem,ze on si da zalezat na zenskej krase ale neviem,ked ho pritahovala taka starsia zena a ja posobim dost mlado,mam sa zacat spravat starsie alebo ja uz neviem,ale mozno existuje nejaky dost dobry trik na to.

leinka

No, ja si myslim, ze aj ked je zadany..tak to nejak nevadi..len daj bacha aby ta nezneuzil zbytocne..chapes..ale ak ho mas rada, a myslis, ze aj on teba..tak vytiahni svoje zbrane..vsetko sa da...a mas na to..

sasenka

DAkujem kazdemu za komentare a zvlast kajke a spaghetke..,no ja som v situacii proste tazkej,kebyze nie tka to riesim pomalicky a cakam co sa z toho vyvinie..,lenze ked on odide prec pracovat a nevryjem s amu do duse,tak tazko proste celkovo je to tazke...:(

kajka

mna ten terajsi tiez takpovediac dostal, ale stalo to zato? O tejto otazke premyslam uz dost dlho, ale 100% odpoved nenachadzam. A to som si myslela, ze cim budem starsia, tym budem mudrejsia. U mna to asi neplati

nashira

Najkrajsia laska je ked to citia obaja naraz a nemusi niekto niekoho uhanat a tlacit sa mu do pozornosti.Suhlasim z casti s wowo.A este lepsie je ak je muz iniciativnejsi.....to potom moze mat zena istotu ,ze sa hadam nenecha uhnat len tak inou.A najviac super je ked neni zadany to sa da potom inak vychutnat.

kajka

ja neviem, ale podla mna tak to v zivote chodi, preco sa nezaujimat o niekoho kto sa nam paci? Sasenka ho moze mat, ale takisto moze prist niekto druhy a nanho ani nepomysli. Bezne sa to stava, ze sa pary rozchadzaju kvoli tretej osobe vo vztahu. Mne sa to stalo tiez, bola som podvedena, aj som podvadzala, proste taky je zivot. Poplaces si, zasmejes sa a ides dalej. Vcera som bola s tym svojim, a ked si teraz pomyslim nato, ze sa budeme musiet rozist, je mi do placu. Ale prezijem to a pojdem dalej, ved kolko chlapov na svete beha:-)

kamka36

triky existuju len v telenovelach. chlapa,ak ta nechce,neudrzis ani parom koni. a co sa chlapom paci na starsich zenach? zrelost,sarm,skusenosti. a iste ten rozdiel nie je obrovsky.nenamyslaj si,co nie je.ak by ta miloval,nemala by si co riesit.zabudni nanho.

wowo

V podstate, ak toho muza ziskas zasluzis si ho.Ak sa da tebou zlakat, tak ten tvoj objav nebude asi nic moc charakter ako asi ani ty nie si nic moc.AK je to spravny chlap, tak si ho neziskas nicim.Zdaleka nechapes co je laska a co len hyckanie svojho ega.Ale nech ma kazdy co mu patri....

spagheta

sasenka,ja sa tiez priklanam k tomu mailu ako kajka,ked sa este tak nejak velmi nepoznate,nesmies to prehnat-vyplasit ho...hlavne ked je zadany-aby sa hned nezlakol a nezistil o co ti ide!lebo sa sekne a moze ta odpalkovat ako slusny zadany chlap:)vies ako to myslim...nieco nevtierave a nenapadne...hlavne aby ste si zacali pisat a tak viac spolu komunikovat-a pak mozte zmenit temy postupne na osobnejsie...atd...aby ziskal pocit ze si jeho bliizka dusa:)

spagheta

dada...je rozdiel ci o niecej frajerke povies ze je skareda a rozdiel ked ho podvadza...a dalsia vec-chlap sa neda len tak zobrat-zviazat do vreca alebo ako si to predstavujes-na to musia byt vzdy dvaja!a pokial som si vsimla..ani jeden zo spominanych panov nie je zenaty-takze nejde o nicenie rodin a zavazkov na cely zivot...hm..co sa mojho objektu tyka-ja vlastne nic nerobim-ze si snim pisem?a?ze som sa s nim stretla?a?to navrhol on-nie ja...nehadzala som sa mu okolo krku...nespravila som nic..pravdou je ze ak by sa s tou svojo terajsou rozisiel-nebudem pre nu plakat..v zivote som ju nevidela,nepoznam ju,je to pre mna imaginarna bytost...on je zadany,nie ja...je to len na nom...