Ako ho dostat?

Príspevok v téme: Ako ho dostat?
sasenka

Mam 20rokov myslim,ze som dost pekna,postava aj vsetko,plno chlapov slinta,lenze ked ja chcem len jedneho,padli sme si do noty aj vsetko.Bol na mna mily,pisal mi volal,lenze on bol zadany.To mi az tak nevadi,pretoze to chapes ta jeho frajerka je o dost starsia a on je od nej mladsi,lenze ja strasne chcem aby som ho dostala nejak zvabila ale ja neviem ako,aby na nu skratka zabudol,ved ona je nanho aj tak taka zla:(ani s ami nepaci teraz odisiel na dva tyzden prec a ja mam cas rozmyslat ja neviem podla mna musi existovat nejaky trik.Viem,ze on si da zalezat na zenskej krase ale neviem,ked ho pritahovala taka starsia zena a ja posobim dost mlado,mam sa zacat spravat starsie alebo ja uz neviem,ale mozno existuje nejaky dost dobry trik na to.

dada

Neber inej zene muza, raz sa ti to skaredo vrati, nechaj ho nech dokonci jedno, az potom sa moze zacat druhe...Je jedno, ze je podla teba skareda a nehodi sa k nemu...raz ta tak ohodnoti jeho najnovsia a ty budes rozmyslat kde sa stala chyba...

kajka

ak mas jeho cislo alebo mail tak by si mu mohla nieco vtipne, nie otravne poslat a ak ma zaujem taksa urcite chyti aj keby mal prace vyse hlavy

sasenka

kajka neda sa...,on je teraz na dva tyzdne prec,preto ja potrebujem rychlo s amu vryt do pamatae ze aj kebyze niekam odide tka si ma bude pamatat

sasenka

mimka bola som rpitom ked sa oni dvaja hadali,on mi neklame je uprimny a aj ja som,ale ma to mrzi,jednoducho chcem byt s nim a on o tom ani nevie,mozno ani netusi,ze chcem...

kajka

MIMI, u mna to bolo tak, ze ked sme boli na tej chate, jasne ze som sa s nim vyspala, pritom obaja sme mali partnerov, aj ked mozem povedat, ze som toho svojho teraz uz ex nelubila, tak ako by som mala, to proste poznas, ze to nieje ono, aj ked ten chalan bol super a aj teraz sa spolu normalne bavime. A on u tiez prakticky s tou svojou nieje, naposledy sa videli pred nieco vyse mesiacom. Ona byva nejakych 50km od blavy, teda od nas a dost tam robi aj ta dialka

mimi.a

no, baby.. ja neviem.. ale ako by ste sa citili na mieste tej druhej? Trosku porozmyslajte.. plno chlapov ked bali kocku tak jej nahovori, ze mu to s priatelkou/manzelkou neklape a pritom doma sa tvaria, ze je vsetko OK... a mozno nie len tvaria... ja by som najprv pockala, az si vyriesi jeden vztah ale sam a potom by som rozmyslala, ako si s nim zacat. Pretoze tak ako kvoli Vam moze opustit svoju terajsiu priatelku, tak raz mozete byt na mieste tej opustenej Vy. Nechcem Vam tu nejak vstupovat do svedomia ani moralizovat.. nie som od vas az o tolko starsia, len ma zaraza, ked tu nejaka kocka povie, ze mne sa paci a jemu vztah aj tak neklape.. on ti povedal, ze im to neklape alebo kto? Hm...

kajka

A myslis ze si mu sympaticka? Vies ci su tam tie pohlady a tak... Ja byvam s fotrovcami na dome, ten zostane mne,aj ked mam byt, ktory prenajimam, zostanem jednoznacne na dome, cize neskor sa budem starat aj o rodicov.

sasenka

nekradnes mi temu..no vies pozri takato tajna laska podla mna moze vydrzta prave preto,ze uz mas svoj vek si ymslim,ze coskoro teda resp.mozno uz aj sama byvas a budes mat svoj vlastny zivot a na to ti rodicia nemozu nic hovorit,ak t amaju radi,jendoducho si zvyknu mala som kamaratku ktorej mamka musela ist k pschologicke lebo s anemohla zmierit s tym,ze jej dcera randi s obycajnym tanecnikom...no a ano mam nanho telefon,ved uz som aj unho bola,chodil po mna na aute,ale momentalne siel na dva tyzden do zahranicia,lebo to ma v povolani...

kajka

to mas pravdu, ale takato laska??? Zo zaciatku sa to dalo vydrzat, ale teraz? Ako som uz pisala, aj na ples som isla s kamaratom,cez vikend sa chodim bavit s partiou, bez neho a len fakt dobre kamosky o nas dvoch vedia. Ostatok si zo mna robi srandu, ze kedy si konece najdem chlapa a podobne. Rozmyslala som aj nad tym, ze to ukoncim, mam svoj vek a schovavat sa nemozeme vecne. Ale lahko sa hovori, tazsie kona. Sasenka, a on o tebe vie? Alebo mas jeho cislo, mail? Prepac ze ti trocha kradnem temu, ale musela som to napisat