Ako ho dostat?

Príspevok v téme: Ako ho dostat?
sasenka

Mam 20rokov myslim,ze som dost pekna,postava aj vsetko,plno chlapov slinta,lenze ked ja chcem len jedneho,padli sme si do noty aj vsetko.Bol na mna mily,pisal mi volal,lenze on bol zadany.To mi az tak nevadi,pretoze to chapes ta jeho frajerka je o dost starsia a on je od nej mladsi,lenze ja strasne chcem aby som ho dostala nejak zvabila ale ja neviem ako,aby na nu skratka zabudol,ved ona je nanho aj tak taka zla:(ani s ami nepaci teraz odisiel na dva tyzden prec a ja mam cas rozmyslat ja neviem podla mna musi existovat nejaky trik.Viem,ze on si da zalezat na zenskej krase ale neviem,ked ho pritahovala taka starsia zena a ja posobim dost mlado,mam sa zacat spravat starsie alebo ja uz neviem,ale mozno existuje nejaky dost dobry trik na to.

sasenka

kajka..no aspon vies ze ta ma rad,ze ta lubi,musi to byt zvlastne,u nas tkay problem neni on aj tak byva sam,ja ho poznam strasne kratko ,lneze viem,ze mam malo casu na to aby si na mna zvykol preto proste potrebujem spravit nieco co s amu vryje do hlavy ale nemozem mu hned laksu vyznavat..,ako chapes,mozno na mne vidi len to,ze som pekna ale ja si myslim,ze si aj rozumieme ale bojim sa,ze on to zatial menit nechce

kajka

v minulosti neboli doriesene nejake pozemky, odvtedy sa to vlecie a stiahlo to aj nas. Jeho mama, moja nadejna exsvokra hladala na mne len chyby, ako kazdy nejake ma, ale zo mna urobila potvoru, co jej chce ukradnut synacika. Napr. ked priatel lezal v nemocnici, bol tam asi 2 tyzdne, bola som za nim skoro kazdy den, okrem nejakych dvoch, co som bola do noci v robote a uz bol ohen na streche, ze preco som ho chudacika nebola pozriet. Uznavam, bol tazko chory, ale ja nemozem kvoli 2 dnom prist o pracu. Na ten spor uz mohli davno zabudnut, ale rodicia, aj moji si spravili zly obraz o detoch a takto to dopadlo. Mala telenovela

kajka

no sasenka, ja som toho svojho dostala, aj nedostala. Vysvetlim: obidvaja mame 25 rokov a pred nejakymi 4 rokmi sme spolu aj chodili. Lenze nase rodiny sa uz vtedy neznasali a ked sme sa dali do kopy, bolo to este horsie. Ja som to nezvladala ani psychicky, mam stresovu pracu a okrem toho som koncila aj skolu. Stalo sa to ze sme sa rozisli, nasli si novych priatelov a zili svoje zivoty. No a pred rokom mi prisla sms: pod s nami na chatu, chcem ta!!! A ja sprosta som sla a odvtedy sa stretavame. Pritom obidvaja sme mali partnerov,jeho mama si tu jeho nevedela vynachvalit,ja som vztah ukoncila, lebo to nebolo voci, teraz uz EX fer, on vsak este nie, aj ked to medzi nimi nieje ruzove. AJ tak to vsak k nicomu nepovedie lebo nemozeme byt spolu. Radila som sa o tom aj s kamoskami, tie povedali nech to povieme rodicom, ved sme dospeli, ja som aj nieco naznacila, ale nasi ani pocut, ze vraj ho nikdy v zivote nechcu vidiet v nasom dome. Spolu mozeme byt jedine vtedy ak by nase rodiny vymreli, alebo by sme sa odstahovali na opacny koniec sveta-dost nevhodne alternativy. Mne to vsak uz lezie na nervy, nemozeme ist spolu na ples, diskoteku a ani na blbu kavu. Mam ho velmi rada, aj on mna, ale o com to je??

sasenka

pre llullu no vies praveze on to nevie,ale on sa stale s nou preto pohada,ze ona odide niekam vecer a tak..,jemu sa to nepaci,on je fasa chalan..,jaj:(

lea

no minule som videla na Markize prispevok o takej vestici, co vari fotky v hrnci a potom sa ti ludia daju dokopy :-))

llullu

Sasenka, popremyslaj o jeho charaktere,pises, ze ta jeho ho podvadza na kazdom kroku, asi je to verejne tajomstvo...tak preco je s nou? inak povedane, stojis fakt o takeho chlapa,on mozno miluje na nej prave to, ze ju nema uplne, mozno ho bavi o nu stale bojovat s tuctom dalsich chlapov, mozno maju nepisanu dohodu a podvadzaju sa navzajom, kazdopadne mne sa to zda divne.